Бензема вбив українську надію. Шахтар у запеклій битві з Реалом падає на коліна. ВІДЕО

Після розгрому у Києві Шахтар завітав у гості до Реала як явний аутсайдер свого квартету.

Роберто Де Дзербі спробував здивувати мадридців, випустивши на лівому фланзі півзахисту Мудрика. Мета – збільшити атакувальний потенціал своєї команди.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили господарі. Вже на 5 хвилині Лука Модрич вийшов віч-на-віч із Трубіним, але програв дуель українському голкіперу. Гірники відповіли моментом Алана Патріка. Бразилець наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – стійка врятувала мадридців.

Здавалося, гра у такому атакувальному стилі і триватиме. Проте Шахтар сам собі придумав клопіт. На 14 хвилині Трубін відпасував на Марлона. А той, невдало прийнявши передачу, просто подарував м'яч Вінісіусу. Вінгер-альтруїст віддав пас на Бензема, якому залишалося поцілити вже у порожні ворота гостей – 1:0.

Гол заспокоїв Реал. Мадридці продовжували атакувати і закцентувалися на ударах. Трубін ще раз врятував після спроби Модрича і на цьому господарі скинули оберти.

Шахтар поступово прийшов до тями і після пристрілки донецька команда все ж зрівняла рахунок! Матвієнко віддав довгий пас на Алана Патріка, А той грудьми скинув під удар Фернандо. Бразильський форвард із 10 метрів розстріляв ворота Куртуа – 1:1 на 39 хвилині!

До перерви саме гості могли вийти вперед. Все той же Фернандо виходив під кутом віч-на-віч з Куртуа, але удар нападника гірників під дальню стійку бельгійський воротар потягнув.

Перерва пішла на користь Реалу

Підопічні Анчелотті з холодним розумом просто розібрали захист команди Де Дзербі на 61 хвилині. Вінісіус обігрався з Каземіро і викотив м'яч під удар Бензема. Француз такі нагоди реалізовує – 2:1.

За Шахтар спробував відповісти капітан. Тарас Степаненко вирішив пробити з далекої відстані і був близьким до успіху. М'яч пройшов у сантиметрах від поперечки воріт Куртуа.

Гості до останніх хвилин тримали в напрузі королівський клуб. Вже у компенсований до другого тайму час Георгій Судаков спробував своїм ударом упіймати голкіпера Реала на помилці. Бельгієць відбив перед собою, але на добиванні нікого з гравців Шахтаря не було.

Шахтар за непоганої гри все ж поступається і залишається на дні групи D.