Бернлі – Ман Сіті. Міліметрова перемога команди Зінченка

Кожен наступний матч – фінал. Так Хосеп Гвардіола описував тури, що залишились до завершення сезону в АПЛ. Дійсно, зараз усе в руках Манчестер Сіті, який після вильоту із Ліги Чемпіонів повністю сконцентрувався на захисті титулу. Гостьовий матч проти Бернлі був великою надією для фанів Ліверпуля. Мерсисайдці напередодні матчу організували флешмоб. Його суть полягала в тому, що вболівальники Ліверпуля змінювати аватарки власних акаунтів у твіттері на фото нападника Бернлі Ешлі Барнса.

Бернлі точно не розчарував ліверпульців в першому таймі. Господарі показали прекрасну фізичну підготовку і створювали серйозний тиск на гравців Манчестер Сіті. Команда Гвардіоли мала тотальну перевагу у володінні м’ячем, але водночас практично не створювала моментів. Натомість Бернлі намагався витискати максимум. Кріс Вуд втратив найкращий шанс своєї команди. Все почалось із того, що на рівному місці послизнувся Вокер і втратив м’яч. Далі пройшла передача із глибини з-під Зінченка у господарів. Компані втратив Вуда, а той не вдало зупинив м’яч і втратив шанс для удару.

Манчестер Сіті швидко відповів ударом Бернарду. Сілва з меж штрафного майданчика пробив не сильні і просто в руки Хітону. Дуже нервував Гвардіола. Іспанець відчував, що гра складається не найкращим чином для його команди. Бернлі спокійно відбивався і навіть не подавав натяків на паніку.

Декілька непоганих підключень до атаки було у Зінченка. Олександр виконав націлений простріл на ударі, але Агуеро не відчув момент та не пішов до кінця на передачу. Під кінець Агуеро таки зміг пробити по воротах. Знову після пасу Зінченка Кун змістився у центр і намагався забити обвідним ударом – повз ворота. До цього був ще шанс у Давіда Сілви. Іспанець опинився із м’ячем на одинадцятиметровій позначці, але не одразу зорієнтувався і його удар був заблокований.

У перші п’ять хвилин другого тайму Ман Сіті створив більше небезпеки біля воріт Бернлі, ніж за весь перший тайм. Двічі захисники господарів блокували удари Гюндогана та Бернарду, щоправда один із них Вествуд зупинив рукою у власному штрафному майданчику. Арбітр цього не побачив. Пізніше знову португальський вінгер Ман Сіті розстрілював Хітона з меж штрафного майданчика – голкіпер відбив удар. Складалось враження, що гравці Бернлі блокують просто все. Саме так було і із спробами пробити у Сане та Стерлінга вже в межах штрафного майданчика.

Бернлі почав усією командою відбиватись. Навіть атакувальні гравці Вуд та Барнс грали практично в опорній зоні. Манчестер Сіті таки добився свого за півгодини до кінця матчу. Бернарду Сілва знайшов у штрафному майданчику Агуеро. Кун в боротьбі із захисником зумів пробити. М’яч на лінії воріт зупинив Лоутон і вибив у поле. Але під час замаху м’яч перетнув лінію воріт, що і зафіксували допоміжні технічні засоби.

Цікаво, що схожий епізод стався у матчі Ман Сіті і Ліверпуля. Але тоді Стоунз встиг вибити м’яч, поки той не перетнув лінію воріт. Схоже, що долю чемпіонського титулу вирішують міліметри.

Після забитого м’яча Ман Сіті заспокоївся і знизив темп матчу. Це настільки приспало пильність захисників Бернлі, що загубили вони Габріеля Жезуса, який після діагоналі від Вокера по зовнішньому радіусу обігнав Лоутона, поклав на газон голкіпера і пробивав практично по порожніх воротах. В останній момент під удар кинувся Бен Мі і заблокував постріл на самій лінії воріт.

А ще слід відзначити гру Зінченка у відборі під час однієї із контратак Бернлі в другому таймі. Олександр зупинив Гудмундсона.

Під кінець матчу вже Бернлі почав активніше намагатись переходити в атаку. Господарі почали навантажувати подачами штрафний майданчик Ман Сіті. Захисники Містян спокійно справлялись із чисельними подачами. У компенсований час Бернлі заробив штрафний удар на небезпечній до воріт відстані. На щастя для Зінченка і компанії Ман Сіті впорався і з цим штрафним ударом і із подальшими подачами господарів поля. Манчестер Сіті все ж здобуває перемогу над Бернлі 1:0 та повертається на першу сходинку в АПЛ.