Динамо – Челсі. Той матч, коли практично нема що аналізувати. Справа за емоціями. Олександр Золотогорський і Володимир Звєров прокоментували, ЩО сталося у жахливому для київських вболівальників протистоянні з Челсі. Засмутила не поразка. Засмутило, ЯК програли.

Був такий момент наприкінці матчу, який напевно підвів риску. Коли Динамо за рахунку 0:5 намагалося вийти через короткий пас зі своє половини поля. Метушилися. А футболісти Челсі просто стояли і читали все не просто на хід вперед, а на два. Дійшло до того, що підійшов Рюдігер, три рухи зробив і м’яч прийшов до нього. Він знав, де опиниться м’яч. Ось робота Мауріціо Саррі. Це ж не Рюдігера робота…

Абсолютно дика статистика. По-перше, єдиноборства динамівців у захисті. Подивіться на ці цифри.

Наші захисники майже нічого не виграли. Але найгірше – навіть не це. Захисники Челсі на свої половині поля майже не вступали в боротьбу. Їм просто це було не потрібно. А в Динамо – лише одна жовта картка!

Олександр Хацкевич каже, що це не наш турнір. Наш – це Ліга Європи. А Челсі – команда Ліги Чемпіонів. Але невже той Рубен Лофтус-Чік – гравець такого недосяжного класу, що може скидати зі своїх плечей Сидорчука та інших футболістів Динамо, як дітей. Невже, якщо немає класу, то не можна надолужити боротьбою, жагою, намаганням дійсно зіграти в кістку, боротися до кінця, за будь-якого рахунку. 

Більше дивись у відео-розборі і читай про те, якою була реакція  на матч Динамо – Челсі. Що сказав Олександр Хацкевич? І як це все прокоментували вболівальники?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

ЕКСКЛЮЗИВ! Мораєс про Динамо, Шахтар та збірну України

Повна версія інтерв'ю Жуніора Мораєса ексклюзивно для Footballhub …