Без нервів нецікаво! Збірна України U-21 вириває перемогу в сербів наприкінці матчу

Без нервів знову не вийшло.

Після не надто приємного матчу з Північною Македонією, в якому збірна України U-21 втратила перемогу (1:1), наша молодіжка на Арені Львів приймала Сербію U-21. Попередній поєдинок кваліфікації до Євро-2023 між цими збірними завершився перемогою українців з рахунком 1:0.

Доволі швидко підопічні Руслана Ротаня повели у рахунку. Сталося це на 9-й хвилині. Трубін чудово вибив м’яч за спини захисників, Мудрик підхопив його на лівому фланзі, спокійно увійшов до штрафного майданчика і викотив на порожні ворота Криськіву. Півзахисник Металіста 1925 не схибив – 1:0.

Упродовж першого тайму українська команда тиснула, але забити ще один м’яч не вдавалося. І в цьому велика заслуга голкіпера гостей Гордича. У середині тайму Вівчаренко чудово прорвався по лівому флангу, вбіг у штрафний майданчик і стріляв у дальній кут – чудовий сейв воротаря сербів.

Потім ефектно через себе пробивав В’юнник. Але після його удару м’яч пройшов вище воріт.

Наприкінці першого тайму українці отримали право пробити одинадцятиметровий. Гравець Сербії Станич завалив у своєму штрафному майданчику Криськіва. До позначки підійшов Бондаренко. Цього разу, пам'ятаючи про фіаско у матчі з Фарерськими островами, підопічні Ротаня не стали розігрували пенальті. Бондаренко сильно пробив у кут воріт, але голкіпер вгадав напрямок польоту м’яча і парирував удар.

Другий тайм теж розпочався з моментів українців. Мудрик віддав зрячу розрізну передачу до штрафного майданчика на Вівчаренка. Захисник пробивав з гострого кута  – знову сейв голкіпера гостей.

На 69-хвилині В'юнник вийшов віч-на-віч з голкіпером, але не зумів його переграти.

На 78-й хвилині серби покарали українців за марнотратство. Після вкидання з-за бокової серби зрівняли рахунок. Тедич виграв боротьбуув штрафному майданчику в Батагова і скинув під удар Мітровічу, якого загубили українські захисники. Той в дотик пробив у кут воріт – 1:1.

Українці кинулися вперед. І майже одразу відновити перевагу міг В'юнник. Мудрик вивів нападника Шахтаря на побачення з воротарем. Але вкотре за цей поєдинок кіпер сербів виявився на висоті.

Та все ж на 81-й хвилині господарі таки забили. Бондаренко перехопив м'яч поблизу воріт сербів і віддав на Судакова. Той підробив собі м'яч під праву і з близької відстані прошив Гордича – 2:1.

На щастя, серби не зуміли вдруге відігратися в цій зустрічі. Таким чином, команда Ротаня йде на зимову перерву з 13-ма очками. Збірна України U-21 посідає другу сходинку в групі H після шести турів.