Без нього нічого б не вийшло. Українець феєрить в Угорщині. ВІДЕО

У 25-му турі чемпіонату Угорщини український півзахисник допоміг Ференцварошу отримати перемогу над Капошваром.

В цій грі двома асистами відзначився український півзахисник Олександр Зубков. Спочатку, на 38-ій хвилині матчу, він хитнув поблизу штрафного майданчика півзахисника гостей Хегедса і розрізною передачею між двома захисниками вивів партнера по команді Болі на побачення з голкіпером. Нападник Ференцвароша потужним пострілом у ближній кут з 10 метрів відкрив рахунок у матчі.

A Fradi vezető gólja a Kaposvár ellen

A 37. percben góllá érett a Ferencvárosi Torna Club mezőnyfölénye a Kaposvári Rákóczi FC ellen: Franck Boli hetedik góljával szerzett vezetést a címvédő.Élőben a 17 órakor kezdődött meccsek: http://bit.ly/2U2TElA.

Опубліковано M4Sport Субота, 14 березня 2020 р.

А вже на 58-ій хвилині Зубков ще раз відзначився гольовою передачею. Український футболіст подав до штрафного майданчика чітко на голову Ісаелу. Півзахисник потужним ударом в кут воріт подвоїв перевагу Ференцвароша.

Isael gólja a Kaposvár ellen

Kettővel vezet a Ferencvárosi Torna Club! Isael bólintott a Kaposvári Rákóczi FC kapujába, Zubkov pedig már második gólpasszát jegyezte.Élőben a 17 órakor kezdődött meccsek: http://bit.ly/2U2TElA.

Зубкова замінили на 81 хвилині матчу.

Матч закінчився 5:0 на користь підопічних Реброва. Після цієї перемоги Ференцварош продовжує лідирувати в чемпіонаті Угорщини, випереджаючи Фегервар Петряка на 3 пункти і маючи 2 гри в запасі.

Нагадаємо, що Олександр Зубков потрапив до резервного списку збірної України.