Без Шевченка не пішло. Дженоа втрачає гарну можливість покинути зону вильоту. ВІДЕО

У 21-му турі чемпіонату Італії Дженоа вдома поступилася Спеції з рахунком 0:1.

Андрій Шевченко не був присутній на цьому матчі. Український спеціаліст здав позитивний тест перед зустріччю і тому був змушений пропустити поєдинок. На тренерському містку під час зустрічі Шевченка замінив його помічник Мауро Тасотті.

Розпочався поєдинок не надто вдало для господарів. Уже на 14-й хвилині Спеція повела у рахунку. Верде з лівого флангу прострілив на одинадцять метрів на Бастоні і той в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

У першому таймі гравці Дженоа навіть не наблизилися до того, щоби відігратися. Генуезці майже нічого не створили біля воріт Спеції. По перерві господарі поля мали декілька гострих моментів, які мали реалізовувати. Але з останнім ударом постійно були проблеми. Відзначимо, що на 85-й хвилині у складі гостей на полі з’явився Віктор Коваленко, але українець не встиг себе проявити за такий короткий проміжок часу.

0:1 – поразка для Дженоа в матчі з суперником, де команда Шевченка повинна була брати принаймні якісь очки. Генуезький клуб продовжує перебувати у зоні вильоту (19-та сходинка) з 12-ма пунктами. Спеція ж навпаки віддаляється від дна турнірної таблиці. У команди Коваленка 19 очок і вона перебуває на 16-ій сходинці.