Без страху і результату. Динамо отримало урок від Ювентуса в Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Кияни намагалися грати, але вийшло погано

Склади

Кріштіану Роналду у Лізі чемпіонів все ж пощастило зіграти з Динамо. Португалець пропустив київський матч, в якому перемогу для туринців витягнув дубль Альваро Морати, але у домашньому матчі зірковий лідер вийшов в основі команди Пірло. Мірча Луческу свого опонента, мабуть, складом не здивував, випустивши звично для останніх матчів на вістрі атаки Вербича, а не Супрягу:

Господарі цікавіше розпочали матч

Але до певного моменту киян рятував Бущан, який потягнув удар спочатку від Маккені, а потім і від К’єзи після подачі з кутового. Проте пропустити у першому таймі голкіперу збірної України все ж судилося. На 21 хвилині той же К’єза відірвався від Миколенка і ударом головою замкнув подачу Алекса Сандро з флангу – 1:0!

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images

Ювентус не нагнітав ситуацію, але до перерви ще раз міг засмутити українських вболівальників. Сандро відгукнувся на довгий пас від партнера, обіграв Кенджору і залишив м’яч під удар Роналду – португалець поцілив точно у поперечку воріт Бущана.

Дзвін каркасу воріт розбудив гостей, які після цього моменту взяли гру під свій контроль. Динамо набралося впевненості і ледь не зрівняло рахунок! Кенджора навісив на Вербича, словенець в дотик скинув на Циганкова, який з близької відстані не зумів переграти Щенсного – поляк ногою відбив м’яч.

Після перерви Динамо продовжило грати без страху

Щенсний знову врятував свою команду після удару/навісу від Циганкова на початку другої половини двобою.

Заспокоїв італійський клуб гол Роналду. Без питань до Стефані Фраппар не обійшлося. Французька арбітриня разом з усією своєю командою асистентів не помітила можливого офсайду ні в Морати, ні у Роналду. Питання своїми повторами італійські транслятори ніяк не зняли – сумнівний гол і 2:0 на табло.

Кияни побігли забивати і пресингувати, за що дуже швидко поплатилися. На 66 хвилині контратаку господарів реалізував Альваро Мората, який отримав пас від К’єзи у штрафному майданчику гостей, прибрав на замасі пасивного Кенджору і пробив повз Бущана – 3:0.

Міг забити м’яч престижу за Динамо Шапаренко на останніх хвилинах матчу, але Щенсний цього вечора пропускати наміру не мав – сейв голкіпера туринців.

Динамо поступається розгромно за рахунком, але з певним малюнком гри. Попереду у команди Луческу головний матч осені – битва з Ференцварошем за Лігу Європи.