Безхарактерність та сором. Зоря з ганьбою вилітає з Ліги конференцій. ВІДЕО

Унівреситатя після поразки у першому матчі від Зорі видала просто приголомшливий старт поєдинку в Румунії

Господарі вже на 10 секунді створили супершанс, але нападник Університаті Іван з вигідної позиції пробив повз ворота Мацапури.

Свого румунський колектив досяг на 5 хвилині гри. Бразильський захисник місцевої команди Рауль Сілва вдало прийшов на подачу з кутового, замкнувши влучним ударом головою навіс Баярама – 1:0!

Гол господарів заспокоїв гру, яка знову вибухнула на старті другого тайму. На 53 хвилині Назарина припустився грубої помилки, подарувавши м'яч Баяраму, який точним ударом злету зробив рахунок 2:0 на користь Університаті.

Продовжив ганьбу луганців на 64 хвилині Банку. Капітан румунів скористався повною втратою концентрації гравцями гостей, які дозволили спокійно переправити м'яч у дальній кут воріт Мацапури – 3:0.

До завершення матчу Зоря не спромоглася відіграти бодай один гол. Одразу згадалася впевнена гра української команди, яка за рахунку 1:0 на свою користь не атакувала розгублених румунів, а просто тримала м'яч. Команда Патріка ван Леувена безславно залишає Лігу конференцій.