Безсоромний зрадник. Колишній український тренер розганяє російську брехню

Кримський колаборант працює на пропаганду країни-окупанта.

Колишній український тренер, а нині генеральний директор Севастополя Валерій Чалий в інтерв'ю ЗМП (засобам масової пропаганди) відверто брехав про Україну:

У мене тато народився в Україні, на Черкащині, а мама — у росії, у Курській області. Так, у нас все перекручено. Ніколи навіть не було думки, що таке може статися. Хоча зрозуміло, що до всіх цих подій був інформаційний вплив, особливо на молодих. Адже діти навчалися за підручниками, які писалися в Україні. Чи відрізнялися вони чимось? Так. Велика Вітчизняна війна вміщалася у два рядки у підручниках з історії. У два рядки! Про що тут говорити? Гірко це.

Безсоромний зрадник. Колишній український тренер розганяє російську брехнюPhoto by Getty Images

У мене родичі живуть в Кіровограді (з 2016 року місто має назву Кропивницький). Вони з того боку, зараз із ними дуже важко спілкуватися, бо на них подіяла пропаганда. Але у моїй сім'ї питань взагалі немає. Ми знаємо, що таке Україна, і що таке спецоперація. Тут ми на 100% на стороні росії. До речі, після того, як Херсон звільнили, родичі звідти тепер теж все за росію. Один із них живе у Чорнобаївці (село під Херсоном), про яку всі говорять. Там українці просто по мирних людях стріляють із сусіднього Миколаєва. Село вже взято російськими військами.

Після окупації росіянами Криму в 2014 році Валерій Чалий з радістю підтримав злочинні дії росії і взяв її громадянство. Тренер опрацював у Казані в Рубіні, а потім повернувся на півострів, де став посіпакою місцевої "влади".

Читайте також: Не захотів до Реброва. Гравець з УПЛ відмовився переходити в команду українця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також