Роман Безус поспілкувався із FootballHub і розповів про свої справи в Сент-Трюйдені, емоції від завоювання бронзи Ворсклою та свій побут в Бельгії.

Про останні результати

– Статистика в Бельгії непогана. Граю нормально. Пов’язано з довірою тренера. Я роблю на полі те, що люблю робити, кайфую від гри. Отримую задоволення і це позначається на результативних діях.

📸 #STVV – KAS Eupen 2-3

A post shared by STVV – Official (@stvv_official) on

Про невдалий період

– Я не пройшов передсезонну підготовку, приїхав пізніше. Дві-три гри пропустив, не грав. А потім в декількох матчах вийшов на заміну. Команда демонструвала непогані результати, тому тренер нічого не змінював. А пізніше був період, коли Генку забив зі штрафного. І ще непогано грав деякі поєдинки. Але невдовзі травмувався. Після пошкодження необхідний був час, щоб знову завоювати місце в старті.

Потім ще й було вилучення. Тільки почав грати, забив м’яч – вилучення. Якось все не було везіння. Далі була розмова із головним тренером щодо мого статусу в команді і довіри загалом. Після розмови він почав давати мені більше ігрового часу. Статистика говорить за все.

Про бронзу Ворскли

– Так, дивився всю гру, вболівав, переживав за них. Дуже радий, що Ворскла завоювала бронзу після 21-річної паузи. Хлопці молодці. Знаю, які проблеми в клубі. Сподіваюся, що з ними розрахуються.

Про збірну

– Ви не фартові мабуть. Тоді приїхали – не викликали, тепер зателефонували – знову не викликали.

Звісно завжди хочеться їхати в збірну, віддавати всі сили, але також я вже не маленький хлопчик, щоб просто потренуватися, одягти футболку і радіти цьому. Я хочу бути важливим футболістом для збірної, щоб на мене розраховували. Якщо таке буде, то радий звісно, а так я звісно засмутився. Тому що, якщо на мене не розраховують, нащо викликати?

Про майбутнє

– У мене контракт рік + рік. Але зараз змінилося керівництво, нас купили японці взимку. І там ще не все зрозуміло, як буде в клубі. У них є проект на три роки, щоб стати командою топ-6 впродовж трьох років і боротися за ЛЄ. Розмовляли, вони на мене розраховують. Я думаю, дадуть новий контракт, але подивимося. Однак, я казав, що не хочу до кінця нічого розглядати, ніякі варіанти. Нічого про це. Тільки концентруватися на своїй грі.

Були розмови не тільки про Бельгію, а й про інші клуби.

Прекрасний день! Друг за Друга!!#bezusteam

A post shared by Roma Bezus (@romabezus) on

Про побут

– Тоді коли не грав, було важкувато. Сім’ї теж нелегко тут перебувати. Але коли граєш, це все легше сприймається. Важко для дітей. Хочеться віддати в українську школу, а тут такої немає. Друзі щоб були. Ми не хотіли інтегрувалися на 100%, а якщо будемо лишатися на довший контракт, то треба буде повністю інтегруватися, вчити мову і дітей віддати в садочок. Буде легше.

Про повернення

Дивлячись, куди повертатися. Треба, щоб були варіанти, а потім думати.

Про український футбол

Стежу, але зараз дуже засмучує, що футболу стає менше: більше сварок, більше новин. А футболу, як такого, стає менше. Новини відкриваєш – і тільки погане читаєш.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамо – Лугано. Вирішальний бій у Лізі Європи

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко та гравець Віктор Циганков поділилися очікуван…