Беззахисні кияни. Зоря у Києві знущається з оборони Динамо

Зоря Скрипника у матчі з Динамо в черговий раз показала всі проблеми київської команди.

Вже до 6 хвилини Зоря могла тричі забивати у ворота Динамо, і щастя господарів, що вдалося луганцям відзначитися лише раз. Богдан Михайличенко скористався провалом на правому фланзі динамівців, у штрафному майданчику розхитав Попова і потужно пробив – Бойко не встиг скластися і відбити удар – 0:1.

Підопічні Скрипника продовжили класно ловити Динамо на помилках. Чудові нагоди одна за одною виникали біля воріт Бойка, і лише диво (і сам голкіпер) не дозволили Зорі піти на перерву з великою перевагою.

Динамо змогло протиставити лише один контраргумент – гру Беньяміна Вербича. Словенець намагався загострювати і на 22 хвилини досяг свого. Кенджора навісив, Вербич виграв позиційну боротьбу в оборонців Зорі і вдарив головою точно у кут воріт Шевченка – 1:1.

До перерви Бєсєдін перевірив каркас воріт Шевченка ударом головою (першим у матчі в поперечку пробив Кабаєв вже на 2 хвилині матчу).

Другий тайм розпочався з чергового фіаско для оборони киян. Кадар в центрі поля заробив другу жовту і достроково залишив поле на 53 хвилині.

Реалізувати чисельну перевагу гостя вдалося дуже швидко. Вже за 3 хвилини Хомченовський пошив у дурні Кенджору і з близької відстані розстріляв ближній кут воріт Бойка – 1:2.

Майже одразу рахунок ледь не став 1:3, але Тимчик з близької відстані не зумів переграти Бойка.

Міг врятувати команду Олексія Михайличенка Де Пена, але уругваєць ударом головою поцілив м’ячем у поперечку воріт Зорі.

Зняти всі запитання про переможця зустрічі своїм ударом спробував Кочергін – каркас воріт врятував Динамо.

Зоря перемагає Динамо у Києві і посуває киян з другого місця у турнірній таблиці.