Безжальна критика. Манчестерський ресурс розніс Зінченка за гру з Астон Віллою. ВІДЕО

Українець не вразив надійністю в матчі АПЛ.

Олександр Зінченко отримав від ресурсу Manchester Evening News другу найгіршу оцінку за матч з Астон Віллою. Гірше українця оцінили гру лише Джона Стоунса, який залишив поле завчасно через вилучення свій грубий фол на 44 хвилині. Зінченко отримав дуже низьку 5-ку і безжальну критику від англійських журналістів:

Безбарвний. Винен у голі суперників, а Гвардіола шаленів, коли він дозволив м’ячу пролетіти над своєю головою в другому таймі і просто дивився, як його приймає нападник Астон Вілли. Оцінка – 5.

Цікаво, що аналітичний портал Whoscored поставив Зінченку п’яту найкращу оцінку (6,7) серед гравців Ман Сіті. Команда Гвардіоли, попри пропущений вже на 1 хвилині м’яч і вилучення, перемогла Астон Віллу з рахунком 2:1 (завдяки голам Фодена та Родрі).