Біда Шахтаря і питання Динамо. Що буде з українськими грандами?

Війна вплине на всіх.

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми Циганик Live розповів про перспективу повернення в Україну легіонерів наших ТОП-клубів:

 

В Україну легіонери не поїдуть! Це найбільша проблема Шахтаря, певна проблема для Динамо та Дніпра-1, і в меншій мірі це проблема для Ворскли та Зорі. Для донецького клубу це просто катастрофічна ситуація, бо до 1 липня ФІФА дозволила не виплачувати легіонерам з УПЛ зарплатні за контрактами, але далі їх доведеться платити. Якщо ж цього не буде, то футболісти зможуть піти вільними агентами. Проблема в тому, що футболісти-легіонери, які не захочуть їхати в Україну грати чемпіонат, отримають можливість розривати контракти. Дя Шахтаря це страшна проблема, бо в них багато дорогих легіонерів, яких вони не можуть продати (я вже свого часу говорив про те, чому вони їх не можуть цього зробити). Шахтар міг би заробити на цих футбоілстах, але якщо їх змушуватимуть їхати в Україну, то вони писатимуть листи до ФІФА про те, що їх змушують їхати в Україну, де є бойові дії і триває військовий стан. ФІФА піде цим гравцям на зустріч і дозволить розірвати контракти. Шахтар втратить цих футболістів (капіталовкладення в цих гравців) і команді доведеться грати в Лізі чемпіонів виключно українцями. 

У Динамо ця проблема набагато менша. Не настільки був київський клуб останнім часом залежний від легіонерів. Динамо у благодійних поєдинках було конкурентноздатною командою з українськими гравцями. На даному етапі нікого не можна продати (за законом виїхати за кордон українці не можуть). Динамо матиме перевагу в якості футболістів перед Шахтарем. Де Пена вже пішов, може піти Вербич (хоча в нього дружина – українка і син тут народився, тому він може погодитися приїхати грати тут в Києві), Кенджора (теж індивідуальне питання), Вітіньйо (він не відігравав такої важливої ролі і він, мабуть, не приїде сюди грати). Луческу готуватиме до кваліфікації в Лізі чемпіонів виключно українську команду.

Читайте також: ВАЖЛИВО! УПЛ оголосила ОФІЦІЙНЕ рішення щодо чемпіонату України

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також