Біль Аталанти. Малиновський серед найкращих, але це не рятує від вильоту

Неочікуваний результат у Кубку Італії.

Півзахисник Аталанти Руслан Малиновський у матчі 1/8 Кубка Італії з Фіорентиною був одним із найпомітніших гравців на полі. Українець мав декілька непоганих нагод, щоби відзначитися голом. У першому таймі гравець збірної України сам заробив і виконував небезпечний штрафний – поцілив у стінку із гравців Фіорентини. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів із Флоренції. Відзначився Кутроне, який повернувся до Італії з АПЛ.

Після перерви підопічні Гасперіні додали у командних діях і відіграли відставання. Не обійшлося без Малиновського. Українець отримав м’яч у штрафному майданчику господарів і прострілив поміж ніг захисника точно на ногу Ілічича – 1:1.

Майже одразу після забитого м’яча гості із Бергамо отримали чисельну перевагу – другу жовту заробив Песселья. Але витиснути бодай щось із гри в більшості Аталанті не вдалося. Натомість Фіорентина покарала гостей за помилку в обороні. Захисник Фіалок Лірола скористався провалом на лівому фланзі оборони Аталанти, увійшов до штрафного майданчика і потужним ударом у дальній кут воріт прошив Голліні – 2:1.

Міг Малиновський на останніх секундах компенсованого часу врятувати свою команду. Та м’яч після його удару з-за меж штрафного майданчика пройшов поруч зі стійкою воріт господарів. Аталанта вилітає із Кубка Італії! А на Фіалок у наступному раунді чекає побачення з міланським Інтером. Ще одну відому на цей момент пару чвертьфіналістів утворили Наполі з Лаціо.