Домашня сторінка Актуально Більше немає права на помилку. Колос у більшості не зміг пробити карагандинський Шахтар у Лізі Конференцій

13 читачів онлайн
2
8,799

Колос розпочав свій шлях у єврокубках дуже непростим матчем

Після поразки Ворскли у двоматчевому протистоянні з КуПСом в другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій лише один український клуб продовжив боротьбу у відборі до новоствореного турніру. Колос вдома у третьому раунді кваліфікації грав з Шахтарем із Караганди.

Стартовий склад ковалівців:

Перший тайм

Гравці Колоса з перших хвилин активно пішли в атаку і вдавалися до високого пресингу. Але окрім декількох поспіль кутових, підопічні Руслана Костишина більше нічого не зуміли створити.

Натомість, у середині тайму господаря поля ледь не пропустили зі стандарту. Після подачі з кутового центральний захисник гостей Іван Граф виграв повітря біля ближньої стійки і головою продовжив далі до воротарського майданчика на партнера по команді Букораца, якого загубили гравці Колоса. Півзахисник Шахтаря з декількох метрів мав розстрілювати ворота української команди, але в останній момент у нього з ноги зрізався м’яч і він пробив прямо у Волинця.

Ковалівці відповіли небезпечним ударом Чорноморця з-за меж штрафного майданчика. Але футболістові Колоса забракло зовсім трохи точності – м’яч пролетів поруч з дев’яткою.

У другій половині першого тайму Шахтар виглядав набагато гостріше і ледь не кожна атака казахської команди завершувалася загрозливим моментом біля воріт Колоса. Так, після подачі з правого флангу Атанаскоскі з меж штрафного майданчику пробивав головою – Волинець після неочікуваного рикошету від захисника відбив перед собою. Пощастило, що першим на добиванні був захисник ковалівців, який розрядив ситуацію.

Також чимало турбот обороні Колоса доставляв нападник Шахтаря Шикавка. Білоруський форвард декілька разів пробивав по воротах, але невдало.

На старті другого тайму Шахтар продовжив тиснути на ворота Колоса

Рустемович намагався прошити Волинця дуже гарним обвідним ударом із дальньої відстані, проте голкіпер ковалівців в ефектному стрибку перевів м’яч на кутовий.

По перерві обидві команди почали грати більш розкутіше і обмінювалися гострими моментами. Ільїн розрізною передачею ледь не вивів віч-на-віч з голкіпером Дієго Каріоку, але бразильському півзахисникові забракло дещиці, щоби дістатися до м’яча.

Гості майже одразу організували свою атаку, яка закінчилася ударом Мітошевича з лінії штрафного майданчика. Сербський гравець пробив з-під захисника, але, на щастя, в те місце, де перебував Волинець, який забрав м’яч до рук.

На 74-й хвилині гравці Колоса створили свій найкращий момент у цій зустрічі. Ільїн разом із Каріокою виходив два в два із захисниками. Бразилець отримав м’яч біля штрафного майданчика та технічно крутив у дальній кут, але влучив у стійку.

За декілька хвилин Шахтар залишився у меншості: Атанаскоскі жорстко сфолив проти Золотова і отримав другу жовту від головного арбітру матчу.

Цілком очікувано ковалівці кинулися добивати Шахтар і чудовий для цього момент мав Ільїн. Витонченою розрізною передачею півзахисника вивели на ударну позицію, але з близької відстані він пробив у руки голкіперу.

Попри кількісну перевагу, гравці Колоса не зуміли дотиснути Шахтар – 0:0. Тепер доля путівки до плей-оф кваліфікації Ліги конференцій вирішиться у Казахстані 10-го серпня.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у ДНР, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …