У Міжнародний день людей із синдромом Дауна на Олімпійській базі Святошин гравці Шахтаря провели тренування зі своїми маленькими фанатами. 25 юних футболістів забивали м’ячі у ворота Олексію Шевченку, фінтили разом із Тайсоном та обіймалися з Веллінгтоном Немом.

Фото ФК Шахтар

Олена Гриб, представник громадської організації Національної асамблеї людей з інвалідністю України:

Для дітей кожен захід, який проводять футбольний клуб Шахтар і організація Shakhtar Social, важливий. По-перше, це дисциплінує дітей, дає їм мотивацію. Батьки бачать позитивне зростання малюків і в школі, і на заняттях, і в особистому житті.

Фото ФК Шахтар

Перше враження – великий автобус. Далі можна було нікуди не їхати. Потім ще вони побачили поле та футболістів в  яскравих манішках. Їм хотілося все це спробувати самим ці м’ячики, а найбільше – потренуватися з гравцями Шахтаря. 

Поки Гірники закінчували ранкове тренування, дітки, ніби готуючись до заміни, розминалися за боковою лінєю та чекали свого виходу на поле. Фінальний свисток – і маленькі футболісти, яких важко вже було втримати, щосили побігли на поле. Гравці Шахтаря з усмішкою зустріли маленьких фанатів та з радістю показали справжній майстер-клас.

Фото ФК Шахтар

Андрій Тотовицький, півзахисник Шахтаря:

Емоції позитивні, дуже добре, що дітки до нас приїжджають на тренування. Вони спостерігають за тим, як ми тренуємося і напевно теж прагнуть бути спортсменами.  Це доволі емоційно як для них, так і для нас. Я ще раз повторюсь – це дуже приємно, частіше б вони приїжджали.

Фото ФК Шахтар

Олексій Шевченко теж позитивно відгукнувся про таку акцію:

Олексій Шевченко, воротар Шахтаря

Я дуже щасливий, що діти приходять, займаються, люблять футбол. Я навіть не можу підібрати слів, це дуже добре, що такі діти не опускають руки і вірять.

Багато позитивних емоцій, активно проведений час, фото та автографи на пам’ять. Маленькі футболісти не хотіли йти з поля, а тим більше прощатися зі своїми кумирами.

Фото ФК Шахтар

Цей день для них був особливий, а найголовніше, що він залишив після себе. Усмішки на обличчях та вогники радості в очах.

Сергій Ларіонов, учасник акції: 

Я дуже хотів і мріяв зустрітися з гравцями Шахтаря. Я побачив їх, взяв аж по 2 автографи і дуже щасливий.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Де продовжить кар’єру Богдан Лєднєв? Думка Ігоря Циганика

Ведучий Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів, чи перейде півзахисник Зорі Бо…