Домашня сторінка Актуально Більярдний трюк. Нападник збірної України забив курйозний м’яч російському Спартаку. ВІДЕО

0 читачів онлайн
39
104,317

Гол у Лізі чемпіонів.

Українець Роман Яремчук вдало дебютував за Бенфіку. Екснападник Гента вийшов на поле у другому таймі матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому португальский гранд приймав московський Спартак.

На момент виходу гравця збірної України рахунок був 1:0 на користь його команди, але залишити поле без результативних дій Яремчук не збирався. Вже у компенсований до другого тайму час нападник скористався незлагодженністю в оборонних діях росіян і завдав удару з меж штрафного майданчика Спартака. М’яч після рикошету від Джикії та Жиго влетів у сітку воріт московської команди – 2:0:

У наступному раунді змагань Бенфіка зіграє з нідерландським ПСВ.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …