Бісіклета Адамюка та гра в одні ворота! Дніпро-1 без шансів розбиває невиразний Чорноморець

У другому турі чемпіонату України Чорноморець грав із Дніпром-1

Початок сезону для обох команд склався по-різному: якщо Чорноморець у першому турі поступився Десні з рахунком 0:3, то Дніпро-1 показав характер у скандальному поєдинку з Ворсклою і в меншості вирвав нічию (2:2).

Матч Чорноморець – Дніпро-1 був домашнім для одеського клубу, але проходив на Дніпро-Арені. Все через те, що газон на домашньому стадіоні Чорноморця перебуває у критичному стані після концертів Монатика і Макса Коржа.

Варто відзначити появу в складах обох команд гравців, яких клуби орендували у Динамо після першого туру: Кадірі вийшов у центрі захисту Чорноморця і Дубінчака, який з’явився ліворуч в обороні Дніпра-1.

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1)

Супермомент на 13-й хвилині матчу змарнували номінальні гості. Довбик, який став героєм матчу з Ворсклою, обікрав у центрі поля Кадірі і розігнав швидку контратаку, віддавши ліворуч на Чуже, перед яким був вільний простір. Хорват увірвався до штрафного майданчика прибрав на замасі Дубка і вже з меж воротарської зони пробивав по воротах. Але свою помилку виправив Кадірі, який встиг повернутися і в останній момент у підкаті заблокувати удар вінгера Дніпра-1.

Другу небезпечну нагоду в зустрічі створили теж дніпряни, і знову Чуже міг виводити свою команду вперед. Після подачі з правого флангу хорват другим дотиком стріляв з вбивчої відстані – вище воріт.

Але на 40-й хвилині підопічні Йовічевича, які тиснули протягом усього першого тайму, нарешті зуміли забити. Чуже прийняв м’яч на лівому фланзі, змістився у бік центра і віддав розкішну розрізну передачу до центрального майданчика між чотирьох гравців на Піхальонка, якого загубили оборонці Чорноморця. Півзахисник Дніпра-1 спокійно обробив м’яч і завдав удару – Кучерук спробував відбити, але від голкіпера одеситів м’яч залетів у сітку воріт – 0:1!

Чорноморець за стартові 45 хвилин не створив жодної безпеки біля воріт Паста.

На старті другого тайму дніпряни подвоїли перевагу

Після чудової комбінації гравців Дніпра-1 Назаренко прострілював з правого флангу, але м’яч влучив у захисника Чорноморця Дубка і від нього залетів у ближній кут воріт – 0:2.

Дніпро-1 не думав зупинятися і продовжив домінувати. На 62-й хвилині Адамюк відзначився просто фантастичним голом. Після подачі від Кравченка центральний захисник у стрибку пробив боковими ножицями – м’яч рикошетом від Дубка і поперечки залетів у сітку воріт – 0:3!

Домінування Дніпра-1 продовжилося до кінця зустрічі. Міг забивати Назаренко, але м’яч після його дальнього удару влучив у стійку. Також момент був у Ярмолюка. Довбик виводив молодого півзахисника, фактично, віч-на-віч з Кучеруком, але переграти голкіпера Чорноморця йому не вдалося.

Свій єдиний удар у цьому матчі гравці Чорноморця завдали на 54-й хвилині, і той удар вийшов дуже невдалим – набагато вище воріт.

Тож Дніпро-1 здобуває дуже впевнену перемогу над Чорноморцем, який у другому матчі поспіль демонструє невиразну гру і пропускає три м’ячі.