Домашня сторінка Актуально Бізнес року! Барселона заплатить Рабіо, але не підписуватиме його

Бізнес року! Барселона заплатить Рабіо, але не підписуватиме його

24 читачів онлайн
0
9,099

Сага із переходом Адріена Рабіо у Барселону підходить до свого завершення. І фінал точно буде не на користь каталонського клубу.

Видання Sky Sport Italia вже повідомляло, що Рабіо погодився підписати контракт із Ювентусом. Італійці також пишуть, що француз зможе непогано заробити на Барселоні.

Каталонці минулого сезону підписали попередню угоду з Рабіо. В документі був такий пункт: якщо Барселона відмовиться укладати повноцінний контракт із 24-річним французом, то він зможе отримати велику компенсацію. Сума компенсації не повідомляється.

Тепер іспанський гранд вирішив відмовитися від Рабіо, оскільки француз хоче отримувати дуже високу зарплатню — 10 мільйонів євро плюс бонуси. Такі умови футболіста не влаштовують каталонський клуб. Крім того, чемпіон Іспанії підсилився Де Йонгом, і тепер Барселона вирішила заплатити компенсацію, а не підписувати повноцінний контракт із французом.

Натомість джерела, близькі до Барселони, спростовують факт наявності такого пункту в попередньому контракті.

Рабіо був відсторонений від виступів за ПСЖ ще в середині минулого сезону через те, що не захотів підписувати новий контракт із клубом. Після цього він розпочав перемовини із Барселоною.

Читайте також: Є ще один претендент на Миколенка! Теж із Серії А

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Відомий екстренер Динамо очолив дуже несподіваний клуб

Один із колишніх тренерів київського Динамо знайшов нове місце роботи …