Бог одинадцятиметрових. Лунін тащить у матчі з лідером. ВІДЕО

У 38-му турі Сегунди Ов’єдо завітало в гості до лідера чемпіонату Кадіса.

Роботи у Луніна не було до 10-ї хвилини. Саме тоді головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота гостей: м’яч влучив у руку Серхіо Техері в штрафному майданчику, і суддя без вагань вказав на позначку.

Виконувати удар взявся Алекс Фернандес, але переграти українського голкіпера він не зміг: півзахисник пробив у правий кут, куди і стрибнув воротар Ов’єдо. До слова, це вже друге пенальті з двох можливих, які відбиває Лунін після поновлення чемпіонату. Українець вже тягнув одинадцятиметровий удар в матчі з Депортиво. Несподівано те, що пенальті тоді теж привіз Серхіо Техера.

Один в полі не воїн

Але залишити свої ворота сухими Луніну не вдалося. Захисники Ов’єдо провалилися, Еспіно прорвався по флангу і прострілив на лінію воротарської зони, де був Лосано. Нападник в дотик розстріляв українського голкіпера перед перервою – 1:0.

Захист Ов’єдо в цьому поєдинку продемонстрував просто жахливу гру. Мало того, що оборонці часто програвали свої позиції, так вони ще й самі створювали моменти біля своїх воріт. Санчес подав до штрафного майданчика Ов’єдо, де було одразу 3 захисники і тільки один нападник. Але лівий оборонець Лукас Кінтана вирішив ефектно скинути на Лосано. Форвард Кадіса в дотик з близької відстані пробив у протихід Луніну – 2:0.

Після цього поєдинку Ов’єдо займає 17-сходину і має у своєму активі 44 пункти. Стільки ж у Альбасете іншого українця Романа Зозулі, який вже в зоні вильоту, але має гру в запасі.

Нагадаємо, що в попередньому матчі Лунін відстояв на нуль і приніс перемогу Ов’єдо у матчі з Мірандесом.