Богданов VS Хобленко. Poland edition

Польський чемпіонат стартував з матчу Арка – Лех. У дебютному матчі зійшлись Богданов та Хобленко по різні сторони барикад. Матч завершився нічийним результатом 0:0.

Богданов почав матч з перших хвилин. Хобленко вийшов на заміну на 58 хвилині. Українці досить якісно провели матч.

Цікаво, що Богданов у своєму першому матчі за Арку відразу отримав першочергове право на виконання стандартних положень. Так, кутових Андрій подав, аж 7. Протягом всього матчу, екс-гравець Олімпіка неодноразово відпрацьовував надійно в обороні та підключався до атак.

Хобленко ж вийшов на поле тільки у 2 таймі, але відразу оживив гру своєї команди. Адже, до виходу українця статистика ударів була 5:1 на користь Арки Богданова, а після виходу Олексія поліпшилась і стала 8:7. Хобленко постійно шукав нагоди отримати м’яч і боровся в кожному епізоді до останнього.

Цікаво, що ще один українець приймав участь у цьому матчі. З перших хвилин за Лех грав Костевич. Володимир відіграв 80 хвилин після чого пішов відпочивати.

Наступний матч Арка Богданова зіграє проти Вісли, а Хобленко вдома прийматиме Погонь Щецін.