Голкіпер Динамо після переможного матчу із Десною відповів на критику біло-синіх в інтернеті.

Денис Бойко про коментарі в інтернеті

Коли команда програє, таке враження, що всім добре ©Вогняний спіч Дениса Бойка🔥А ТИ готовий підтримати воротаря FC Dynamo Kyiv❓

Опубліковано FootballHub Понеділок, 24 вересня 2018 р.

Те, що пишуть в інтернеті, зовсім не читаю. Ви знаєте, у нас є тренери, колектив. У кожного є сім’ї – це найголовніше, а все інше – те, що там люди пишуть… правильно сказав Віталій Буяльський і головний тренер після минулого матчу, що всі хочуть тільки принизити. Можливо, не принизити, не зовсім правильне слово. Таке враження, коли команда програє, що всім добре. Всі отримують від цього задоволення, у людей є про що запитати, є про що поговорити.

А коли команда виграє, то все супер, тільки сказали, що всі молодці і все. Ми не вимагаємо надзвичайного піару після перемог, чи того, щоб нас носили на руках. Нам це не потрібно. Але після поразок теж потрібно залишатися людьми, а не тільки поливати брудом і говорити, що Динамо – це дно. Багато різних висловлювань було на нашу адресу. Ми самі прекрасно розуміємо, що не виграємо, не даємо результат. Хтось це називає чорною смугою, хтось називає не надто вдалим часом. В усіх клубів бувають такі моменти і потрібно із високо піднятою головою із них виходити.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Проблеми Малиновського, улюблений суперник Ярмоленка і рекорди Динамо

Перерва на матчі збірних завершилася, тому повертаємось до справ клубних. Усе найголовніше…