Болбат: гол Алана в роздягальню – переломний момент у грі

У  матчі 13-го туру УПЛ Арсенал-Київ  вдома поступився Шахтарю із рахунком 0:3. Після гри гравці донецької команди дали ексклюзивні коментарі для Footballhub.

Арсенал-Шахтар 0:3. Коментарі після матчу

У першому таймі важко було забити ©Сергій Болбат розповів про перемогу над FC Arsenal Kyiv⚡Думки гравців FC SHAKHTAR про матч🤔

Опубліковано FootballHub Субота, 27 жовтня 2018 р.

Давид Хочолава, захисник Шахтаря:

Я б не сказав, що це був дуже важкий матч.  Арсенал грав добре. Ну, як добре? Команда намагалася оборонятися, і це у футболістів виходило до гола. На початку вони мали хороший момент. Дяка Богові, що Пятов допоміг, а далі вже все налагодилося.

Фото ФК Шахтар

Я не можу сказати, як колись говорив Кварцяний про Арсенал «Седьмая лига Б». Усі команди проти Шахтаря грають від оборони і чекають свій шанс, тому що це – найкраща тактика. В Арсеналі хороші футболісти. Я думаю, їм треба час, з новим тренером, щоб вони почали грати краще й показали хоч якийсь результат.

Андрій Тотовицький, півзахисник Шахтаря:

У першому таймі Арсенал закрився, і було важко їх зламати. Може, ми десь неправильно зіграли. Але ми забили м’яч, і Арсеналу вже теж треба було атакувати. Коли вони трохи розкрилися, то і в нас з’явилося більше зон.

Сергій Болбат, нападник Шахтаря:

Для мене забити м’яч було так само важливо, як і виграти сьогодні. Просто у цьому матчі важливо було взяти три очка перед грою з Динамо, щоб ми мали перевагу у турнірній таблиці напередодні гри з киянами. Усі ми прагнули перемогти. Звичайно, я радий, що вийшло забити. Але найголовніше – це перемога!

Перший тайм був дуже складний, важко було забити, зламати оборону Арсенала. Гол Алана в роздягальню – переломний момент у грі. Тому що ми забили і тоді  трохи розслабилися, почали грати. Я думаю, у нас все виходило. До цього гола так не скажу: виходило не все.