Поганий приклад для старших. Болісна поразка збірної України U-21

Збірна України U-21 у рамках відбору на Євро-2021 на виїзді зустрічалася з командою Румунії. Гра видалася не найкращою у виконанні підопічних Ротаня.

У попередніх двох зустрічах українці здобули 3 очка (перемога над Мальтою та поразка від фінів), тому перед мачем з румунами посідали другу сходинку в турнірній таблиці.

Несподівана основа

Руслан Ротань здивував стартовим складом, залишивши на лавці Супрягу, Алібекова, Бондаря, Цитаїшвілі та Смирного.

Фото ФФУ/УАФ

У першому таймі гра була доволі рівною. Румуни більше контролювали м’яч, без особливої гостроти біля воріт Білика. Лише одного разу нашому голкіперу довелося серйозно попрацювати після ефектної стіночки румунів у штрафному майданчику українців.

Забійні моменти українців

У збірної України теж небагато що виходило попереду, але все ж підопічні Ротаня мали свій стовідсотковий момент. Мілованов навісив з правого флангу у штрафний майданчик, захисники господарів загубили Топалова, нападник головою цілив у лівий від воротаря кут, але м’яч пройшов у сантиметрах від стійки.

Класний шанс відкрити рахунок збірна України мала і на початку другого тайму. Русин заробив штрафний майже на лінії штрафного майданчика румунів, Лєднєв пробив, але влучив у стійку. Румунські футболісти відповіли двома дуже небезпечними контратаками. В одній врятував захисник, а в іншій — голкіпер.

Дуже хороший момент мав Шапаренко, коли після передачі Цитаїшвілі (вийшов на заміну) не влучив метрів із 10-ти у площину воріт.

Суха розгромна поразка

Українці були ближчими до гола, але забили румуни. На 75-й хвилині Дубінчак дозволив супернику навісити з правого флангу, а півзахисник румунської збірної Морутан випередив у боротьбі і захисника, і воротаря — 1:0.

Другий гол румунів прийшов теж з лівого флангу української збірної. Подача, удар головою у штрафному майданчику, добивання і гол Петре на 80-й хвилині — 2:0.

Знищив українців на 94-й хвилині той таки Петре, встановивши остаточний рахунок матчу — 3:0. Причому українці цей м’яч пропустили, граючи у більшості після вилучення Маріна.

Старт молодіжної збірної України у відборі на Євро-2021, відверто кажучи, провальний: одна перемога і дві поразки у трьох стартових турах.