Болісна репетиція Ліги Європи. Володар Кубка Кіпру розібрався із Олександрією

Олександрія провела черговий товариський поєдинок. Суперником брозових призерів УПЛ став кіпрський АЕЛ із Лімассола. АЕЛ минулого сезону у своєму чемпіонаті фінішував третім і виграв національний Кубок. Тому матч проти Олександрії був для кіпріотів одним із останніх у підготовці до кваліфікації Ліги Європи.

Перший тайм зустрічі повністю був схожий на офіційну гру. Обидві команди грали дуже обережно, створювали мінімум моментів і практично однакову кількість часу володіли м’ячем. Варто додати, що форма АЕЛа поєднанням кольорів дуже схожа на домашній комплект Олександрії, тому інколи не залишало враження двостороннього матчу. Володимир Шаран виставив на перший тайм дещо експериментальний склад. В основі з першої команди знайшлося місце Лучкевичу, Запорожану, Гречишкіну, Ковальцю і Сіталу. Також матч почав у стартовому складі і Ахмед Алібеков із Динамо, який перебуває на перегляді.

Олександрія моментів практично не створювала. Кілька разів українці намагалися вийти на ударні позиції, але невдало. Не набагато більше гостроти було і у АЕЛа. Щоправда, кіпріоти провели непогані 10 заключних хвилин. Саме в цей час АЕЛ і забив м’яч. Спочатку проблеми своїй команді створив Лучкевич. Валерій віддав поперечну передачу просто в ноги супернику. Але захисники і голкіпер впорались. А далі кіпріоти розгорнули атаку другим темпом. Відмінний удар у дальню дев’ятку вдався півзахиснку АЕЛа.

0:1 після першого тайму.

Як і годиться у товариських матчах, на другу половину вийшов значно оновлений склад. І дуже швидко Олександрія могла відігратися. Гравці АЕЛа не порозумілись між собою і захисник віддав пас назад на голкіпера. Той взяв м’яч у руки і подарував команді Шарана право на вільний удар. Олександрійці розіграли стандарт аж надто прямолінійно, м’яч влучив у стінку. Далі Олександрія почала активніше грати на чужій половині поля, однак небезпеки біля воріт суперника так і не було.

А далі сталося справжнє нещастя для Олександрії. Українці надто захопились атакою і не встигли перекрити вільні зони у центрі поля. Голкіпер АЕЛа швидко повернув м’яч у гру. Кіпріоти розігнали швидку контратаку і впіймали суперника на порушенні правил. Щоправда, тут цікаве рішення прийняв арбітр. Завалювати гравця АЕЛа футболісти Олександрії почали ще до лінії, однак той проліз до штрафного майданчика і вже там впав на газон. Арбітр вирішив, що це пенальті. Влучне виконання – і 0:2.

Проблеми в захисті продовжилися. Шендрик не витримав лінію і передачею з глибини вінгера АЕЛа практично ввели у штрафний майданчик Олександрії. А там кіпріоти знову знайшли ногу суперника і заробили ще один пенальті. Цього разу удар із позначки вийшов не влучним. Та Олександрія знову могла пропустити втретє. Чергова обрізка в захисті поблизу свого штрафного майданчика. Врятувало команду Шарана те, що м’яч після удару суперника влучив у захисника олександрійців. На цьому матч завершився. 0:2 – неприємна репетиція матчу Ліги Європи для підопічних Володимира Шарана.