Бомбардирський рекорд та курйозний автогол у матчі молодіжок Динамо та Інгульця. ВІДЕО

У матчі молодіжних команд Динамо та Інгульця було встановлено рекорд результативності

Динамівці перемогли одноліток із Петрового з рахунком 2:1. Усі м’ячі у цьому поєдинку забивали кияни.

На 39-й хвилині нападник Динамо Владислав Ванат реалізував пенальті і встановив новий рекорд результативності чемпіонату U-21 — 22 голи у сезоні. Попередній рекорд належав Олександрові Алієву. У сезоні 2006/07 експівзахисник Динамо забив 21 м’яч у молодіжній першості.

Наприкінці тайму Ванат оформив дубль, класно пробивши у дев’ятку воріт Інгульця. Відтак, рекордне число голів зросло до 23 за сезон.

На 65-й хвилині динамівці “привезли” гол самі собі. У простій ситуації не розібралися Моргун та Скорко. Вибиваючи м’яч, голкіпер Динамо влучив у власного захисника. М’яч повільно залетів у ворота — курйозний автогол.

Більше голів у цьому матчі не було. 2:1 — перемога молодіжки Динамо. Кияни продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонату U-21.