Боруссія не створила дива. Тоттенгем – у чвертьфіналі!

Після поразки у першому матчі 0:3 від Тоттенгема Боруссія практично не мала шансів на прохід в наступний раунд Ліги Чемпіонів. Але заповнений вщент стадіон вимагав від дортмундців камбеку!

Тільки три команди в історії Ліги Чемпіонів змогли пройти в 1/4 фіналу, програвши перший матч із різницею в три і більше м’ячів. Героїчні камбеки у свій час здійснили Рома, Депортиво і ПСЖ.

Боруссія могла доповнити цей список і стати четвертою командою, якій би це вдалося. Надію на позитивний результат вселяв ще й вихід у старті лідерів команди – Марко Ройса та Пако Алькасера. Обидва гравці були травмовані і не грали проти Тоттенгема на Уемблі.

У першому таймі Боруссія фактично прописалася у штрафному майданчику суперника. Найбільшу загрозу воротам Льоріса становив капітан Джмелів. Уже на перших хвилинах Ройс мав чудову нагоду відкрити рахунок. Але класний підкат Вертонгена завадив його планам. Трохи згодом Гетце розрізною передачою знайшов попереду Ройса. Але лайнсмен підняв прапорець – положення поза грою!

Щоправда, й Тоттенгем міг остаточно вбити інтригу в цьому матчі. Сон після чудової передачі від Еріксена виходив віч-на-віч з голкіпером. Корейський нападник уникнув офсайду, але Бюркі йому уникнути не вдалося. Ще й Вольф завадив Сону виконати удар. Кореєць апелював до арбітра, мовляв захисник Боруссії порушував правила, а це цілком тягне на пенальті. Але рефері не піддався на вмовляння Сона.

Протягом перших 45 хвилин Боруссія завдала 11 ударів, 5 з яких – у площину воріт. Але голів у першому таймі вболівальники так і не дочекалися.

А от у другому таймі відзначилися гості. Мусса Сіссоко чудовою передачею знайшов Гаррі Кейна. Англієць на лінії штрафного майданчика завдав удару у правий кут воріт. Бюркі в цьому епізоді команду не виручив. Тоттенгем попереду: за сумою двох матчів 4:0.

На цьому, власне, футбол і закінчився. Команди відверто догравали цей поєдинок і думали про наступні матчі.

За підсумками двох поєдинків Боруссія програла Тоттенгему 0:4 і завершила виступ в Лізі Чемпіонів. На стадіоні англійські вболівальники заспівали: Ау фідерзейн… Так, Боруссія прощається із єврокубками.