Домашня сторінка Актуально Боруссія продовжує вигравати, а Ярмола феєрити

Боруссія продовжує вигравати, а Ярмола феєрити

30 читачів онлайн
0
0
880

30 вересня у рамках 7 туру Бундесліги дортмундська Боруссія гостювала в Аугсбурзі. Це була зустріч двох команд з верхньої половини турнірної таблиці, що додавало матчу інтриги.

Однак, Андрій Ярмоленко був іншої думки. Вже на 4 хвилині розкішним ударом п’ятою українець відкрив рахунок у матчі, забивши свій перший м’яч у чемпіонаті Німеччини.

Yarmolenko Augsburg GIFs - Find & Share on GIPHY

Довго без корисних дій Андрій не міг і тому вже на 24-й хвилині записав на власний рахунок асист, віддавши у карному майданчику пас на Кагаву – японець технічним ударом перекинув воротаря.

Yarmolenko -Kagawa GIFs - Find & Share on GIPHY

Незважаючи на те, що українець був замінений вже на 64 хвилині зустрічі, ніхто так і не зміг стати кориснішим за нього. У результаті – перемога Боруссії з рахунком 2:1 і 8,4 бала від Whoscored особисто для Ярмоленка.

Завантажте більше за Гайовий Максим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…