Божевілля у Берні та Белграді і дублі на будь-який смак. Казковий голепад у Лізі Європи

Після матчів Ліги чемпіонів слово взяв другий за рейтингом євротурнір. Динамо першим з усіх учасників провело свій матч 1/16 фіналу Ліги Європи з Брюгге і вдовольнилося результативною нічиєю.

У ранньому пулі матчів свої поєдинки зіграли три представники найсильнішої ліги світу – англійські Лестер, МЮ та Тоттенгем. Причому останні два через заборону Іспанії та Австрії приймати жителів з Великої Британії із суперника зустрілися на нейтральних полях. Сосьєдад прийняв МЮ у Турині, а Шпори грали з Вольфсбергом в Будапешті.

Фартовий МЮ

Шалений за напруженням старт видали в Турині. Янузай не влучив у ворота після помилки центрального оборонця МЮ Байї, а за мить Рашфорд не переграв Реміро при виході сам на сам. В середині тайму англієць мав ще одне побачення з воротарем Сосьєдада, але влучив просто в Раміро і спаплюжив чудову нагоду. Те, що не зробив Рашфорд, у життя втілив Фернандеш на 27-ій хвилині. Два оборонці і воротар господарів врізалися один в одного і португалець скористався курйозно подарованим м’ячем сповна – 1:0.

По перерві Фернандеш уникнув офсайду і завдяки ВАР записав на себе дубль, хоч арбітр спершу зафіксував положення поза грою – приємні 2:0 у гостьовому матчі за пів години до його завершення. Далі стався шедевральний розрізний пас від Фреда, який Рашфорд не мав права зіпсувати і, на щастя, не зіпсував – 3:0! А добив іспанців на заключній хвилині основного часу Джеймс. І, схоже, 4:0 відіграти Сосьєдад наразі не здатен…

Два розгроми до перерви

Тоттенгем за 35 хвилин встиг рознести Вольфсберг, забивши тричі. А Баєр вийшов беззубим на битву з Янг Бойз. Саме у Берні стався перший гол з усіх протистоянь – на третій хвилині. Навіс із кутового – гол Фасснахта. Навіс із кутового – гол Сібачо, помилка оборонця – втеча з центра поля і гол Елії – 3:0 ще у першому таймі. До слова, востаннє Янг Бойз йшли з поля без гола в єврокубках у домашньому двобої з Динамо Київ у сезоні 17/18 (0:1)!

Перерва явно розхолодила господарів, і Баєр отримав шанс завдяки Шику. Спершу чех замкнув головою вивірений навіс сміливого Фрімпонга, а за три хвилини зіграв на добиванні – і це 3:2 на 52-й хвилині! Гості відчули смак, і Діабі (за мить до цього вийшов з лавки) вдалося зрівняти рахунок на 68-ій хвилині – відзначимо божественний асист Вірца.

Та все ж господарі якимось дивом повернулися у гру – на 89-тій хвилині з добивання від стійки дубль оформив Сібачо! Шалені 4:3 у Берні і максимальна інтрига у матчі-відповіді.

Усі результати перших матчів 1/16 фіналу Ліги Європи:

Динамо 1:1 Брюгге

Олімпіакос 4:2 ПСВ (У першому таймі греки тричі виходили вперед: після штрафного Бухалакіс забив головою, М’Віла вгатив здалеку, а Ель Арабі нахабно обікрав оборонця і обіграв воротаря. Двічі за гостей відповідав Захаві. А остаточний результат під кінець гри встановив ударом здалеку Масурас)

Янг Бойз 4:3 Баєр

Краснодар 2:3 Динамо Загреб (На кожен гол Петковича відповідав Берг, а переможний гол записав на себе Атімвен)

Брага 0:2 Рома (У першому таймі стрімку атаку лівим флангом завершив Джеко, а добив знекровлених вилученням португальців Майораль. Фонсека вивозить із близької для нього Браги впевнену перемогу)

Славія Прага 0:0 Лестер

Црвена Звезда 2:2 Мілан (Автогол Павкова у матчі з безліччю моментів під завісу першої половини гри. На старті другого тайму Романьйолі зіграв рукою у власному штрафному майданчику, Канга реалізував пенальті, хоч Доннарумма вгадав напрям польоту м’яча. Далі вже Мілан отримав право на одинадцятиметровий, який забив Ернандес. Серби догравали у меншості, але з кутового приголомшили Мілан в останні секунди ударом головою від Павкова – 2:2)

Реал Сосьєдад 0:4 Манчестер Юнайтед

Вольфсберг 1:4 Тоттенгем (Точні удари Сона, Бейла і слалом Моури зняли усі питання за перші 35 хвилин гри. Бейл, між іншим, вперше з квітня 2013 року зробив асист і забив м’яч у матчі за Тоттенгем. У другому таймі Ліндль реалізував пенальті, але розрив у три м’ячі для гостей наприкінці гри повернув Вінісіус)

Увечері відбудуться ще сім поєдинків цієї стадії турніру, серед яких і зустріч в Ізраїлі, де Маккабі Тель-Авів приймає донецький Шахтар.

Читайте також: Ерлінг Голанд розриває Лігу чемпіонів. Боруссія б’є Севілью завдяки генію. ВІДЕО і Побиття Барселони з Мессі. Мбаппе і його ПСЖ не залишають шансів каталонцям в Лізі чемпіонів. ВІДЕО