Божевілля у Луцьку: Бійки, вилучення та пенальті

Волинь вдома приймала Карпати у матчі-відповіді плей-оф УПЛ. У першому двобої жодній із команд не вдалося відзначитися.

Галицько-волинське дербі, незабаром… 🔴⚪️ #fcvolynlutskofficial l #FCVLUPL

A post shared by 🇺🇦 Фк Волинь / Fc Volyn (@fcvolynlutsk) on Jun 1, 2019 at 9:48am PDT

Тож поєдинок у Луцьку обіцяв бути видовищним. Власне, так і було. Спочатку повели в рахунку гості. Кльоц відмінно виконав штрафний удар. Півзахисник Карпат перекинув стінку і відправив м’яч прямісінько у кут воріт під поперечку. Неділько навіть не поворохнувся – 0:1.

Але волиняни досить швидко відігралися. Цюпа подав з лівого флангу, а захисники Карпат забули про кращого гравця Першої Ліги цього сезону – Дениса Кожанова. Нападник головою переправив м’яч у ворота – 1:1. Вітання Аді Мегремичу, що поводився як уболівальник, котрий прийшов подивитися гру, а не як центрбек, що мав закривати Кожанова. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

У другому таймі чудову нагоду відзначитися мав Сіаваш. Іранський півзахисник отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і намагався поцілити у дев’ятку. Але пробив вище воріт. Так само, як і в першому таймі, активним був лівий фланг волинян: Цюпа дедалі частіше створював проблеми львів’янам. Саме він асистував Младену Бартуловичу, коли хорват влучив в поперечку. М’яч дивом не залетів у ворота.

А за декілька секунд дива реакції продемонстрував кіпер Карпат Максим Кучинський, коли після подачі з кутового Болденков головою розстрілював ворота суперника. Фантастичний сейв кіпера львів’ян!

На 71-ій хвилині підопічні Тлумака залишилися в меншості.  Капітан команди Сергій Сімінін зіграв в ноги Мякушка і зірвав потенційно небезпечну атаку суперника.

Нанівець шанси Волині на путівку в УПЛ звів призначений пенальті на ворота Неділька. У штрафному майданчику Болденков збив Кльоца. Арбітр призначив одинадцятиметровий удар. Понде реалізував пенальті – 1:2. І Волині требу було вже забивати щонайменше двічі. Та ще й у меншості…

Завдання не з легких. Луцька команда не змогла. Ще й на останніх секундах оборона Волині зовсім розсипалася, і Мірошниченко забив третій м’яч. Тим часом на поле почали вибігати уболівальники, а гравці влаштували бійку. Летіли стільці, а арбітри навіть сховалися у підтрибунне приміщення і дуже довго звідти не виходили. Було не зрозуміло, чи прозвучав фінальний свисток у зустрічі, чи ні. На стадіоні лунало гучне ГА-НЬ-БА. Тільки от невідомо кому фани адресували своє звернення…

Тож 1:3, але матч не закінчився. Принаймні повідомляється, що він перерваний… Хоч, за нашою інформацією, делегат матчу дав відмашку про його завершення. Чекаємо на офіційний рапорт арбітра.

Тим часом Колос уже святкує свій вихід до Прем’єр-Ліги.