Божевільна роз’язка. Олександрія демонструє характер і шокує Сент-Етьєнн

Неймовірний поєдинок пройшов у Львові.

Найпомітнішими фігурами старту матчу Олександрії та Сент-Етьєнна стали голкіпери обох команд. Якщо Руфф’є відзначився зі знаком плюс, врятувавши після двох супернебезпечних моментів Банади, то дії Паньківа були негативними.

Хазрі вийшов віч-на-віч з голкіпером збірної України, який, намагаючись вибити м’яч, врізався у гравця французької команди – пенальті. Сам постраждалий одинадцятиметровий і реалізував, розвівши Паньківа і м’яч по різних кутах – 0:1!

Бухал міг ощасливити українських вболівальників на 35 хвилині. Пробивав центральний оборонець Олександрії з близької відстані – класна реакція Руфф’є врятувала Сент-Етьєнн.

Підопічні Шарана пішли в атаку, проте гості грамотно вибудували гру в обороні, врахувавши помилки першого тайму. Мірошніченко врятував свою команду після контратаки французів, самостійно нейтралізувавши вихід 2 в 1.

Олександрійці свій м’яч забили на 70 хвилині. Бухал пробив зі штрафного і м’яч після рикошету від Банади влетів у сітку воріт Руфф’є. Радість українців швидко перервав арбітр, який за діло зафіксував офсайд у півзахисника українців.

Розчарування скасованим голом за дві хвилини змінило засмучення від м’яча пропущеного. Буанга протягнув ігрову сферу з флангу в центр і віддав на хід свіжому (з’явився у другому таймі) Камара – удар з 12 метрів став для Паньківа невідпорним – 0:2.

Лише після цього Олександрії вдалося пробити Руфф’є. Ковалець прострілив, м’яч після серії рикошетів потрапив до Безбородька, який з 5 метрів зробив рахунок 1:2!

Українці повірили у свої сили і кинулися в атаку, за що були винагородженні вже у компенсований до другого тайму час. Задерака став джокером Шарана! Руфф’є зняв верховий м’яч, вибивши на лінію штрафного майданчика, просто на Максима Задераку, який миттєво пробив над голкіпером і захисниками гостей – 2:2!

Олександрія здійснює камбек і зберігає шанси на вихід у стадію плей-оф Ліги Європи!