Божевільний матч у Серії А! 100 хвилин, 8 голів і три червоні. ВІДЕО

Поєдинок 15-го туру Серії А між Лаціо та Удінезе видався дуже видовищним.

Зустріч завершилася з рахунком 4:4 і з трьома червоними на дві команди.

Спочатку на 17-й хвилині Бето вивів Удінезе вперед. Нападник виграв повітря у штрафному майданчику суперника і завдав удару головою точно під стійку – 0:1. На 32-й хвилині форвард оформив дубль. Бето зробив чудовий ривок з власної половини поля, втік від захисників, обіграв голкіпера і відправив м'яч у сітку воріт – 0:2.

За дві хвилини Іммобіле відквитав один гол, вдало зігравши на добиванні –1:2. Утім, на перерву Удінезе пішло за переваги у два м'ячі. Наприкінці першого тайму Моліна ударом з меж штрафної зони прошив Рейну – 1:3.

Вже у другій половині зустрічі розпочалося справжнє божевілля

Лаціо зумів відігратися і навіть вийшов уперед. По перерві Педро (на 51-й хвилині) і Мілінкович-Савич (на 56-й хвилині), який забив просто розкішно, відзначилися голами і зрівняли рахунок – 3:3.

А потім пішли вилучення. На 57-й хвилині захисник Лаціо Патрік отримав заслужену другу жовту картку і пішов відпочивати. Але Удінезе перебувало в більшості не дуже довго. На 69-й хвилині друга жовта для Моліни, яка перетворилася на червону.

А на 79-й хвилині Лаціо, який постійно відігрувався у цій зустрічі, повів у рахунку. Після подачі зі штрафного головою забив Ачербі. У цьому епізоді декілька хвилин витратили на перегляд VAR, але гол був зарахований – 4:3.

До другого тайму арбітр додав 7 хвилин, які стали вирішальними. Саме на останніх секундах компенсованого часу гравці Удінезе отримали право на штрафний удар біля воріт Лаціо. Поки готувалися виконати стандарт, ще два гравці гостей отримали по жовтій картці за розмови. Футболісти Удінезе хитро розіграли штрафний. Арслан, який з'явився на заміну, ударом у дев'ятку зрівняв рахунок – 4:4. Сталося це на 90+9 хвилині. Святкування забитого м'яча закінчилося сутичкою із запасники гравцями Лаціо, за що футболіст Удінезе Волас отримав пряму червону. І аж на 100-й хвилині арбітр зустрічі дав фінальний свисток.