Тихе прощання. Зоря не змогла здивувати Брагу. ВІДЕО

Фініш для луганського клубу в Лізі Європи

Віктор Скрипник на заключний поєдинок групового етапу приїхав до Португалії з кадровими проблемами. У матчі з Брагою Зорі не могли допомогти Вернидуб та Сайядманеш, який став героєм у битві з Лестером в Запоріжжі.

Тиск на ворота гостей

Перший тайм пройшов під диктовку господарів. Саме Брага мала йти на перерву лідером, але свої супершанси португальці змарнували. Вже на 3 хвилині Циганікс із лінії власних воріт відбив м‘яч після удару Абеля Руїса. Зе Карлуш на добиванні із декількох метрів пробив вище воріт гостей. Другий супершанс втратив той же Абель Руїс. Вінгер Браги з флангу вийшов віч-на-віч з Микитою Шевченком, але переграти голкіпера луганців не зумів.

Після перерви Брага продовжила домінувати над Зорею і свого таки досягла. Якщо у моменті з ударом Новайша зі штрафного фортуна була на боці луганців (м‘яч прийняла на себе поперечка), то після прострілу Галено удача усміхнулася господарям – Абу Ханна зрізав м‘яч у власні ворота – 1:0.

Постріл Браги по амбіцях Зорі у цьому матчі вийшов подвійним. На 69 хвилині Андре Орта після пасу Мадейруша вдруге відправив м‘яч у сітку воріт Микити Шевченка – 2:0!

Лише після двох пропущених м‘ячів і серії замін українці змогли створити небезпечні моменти біля воріт португальців. Гриню відзначитися завадила стійка воріт Браги, а Перовичу забракло влучності після навісу Кочергіна та удару головою.

Зоря програє і залишає Лігу Європи, але здобуває досвід, який для команди Віктора Скрипника точно стане в пригоді у майбутньому.