Домашня сторінка Актуально Братська допомога. Литва подала протест в УЄФА після матчу із Люксембургом

Братська допомога. Литва подала протест в УЄФА після матчу із Люксембургом

8 читачів онлайн
1
12,842

За інформацією Ігоря Циганика, збірна Литви подала протест на результат матчу проти Люксембургу. Причиною цьому стала участь в матчі Жерсона Родрігеса.

Вінгер японського Джулібо Івата є уродженцем Португалії і був натуралізований люксембуржцями. Однак за правилами ФІФА отримати футбольне громадянство іншої країни і право грати за іншу асоціацію гравець має, якщо його батьки, чи дідусь із бабусею народилися на території країни, за яку хоче виступати футболіст. За цим принципом Родрігес не мав жодних шансів, тому інший варіант – отримання іншого паспорта після 5 років безперервного проживання у країні.

І тут виникають нюанси. Професійну кар’єру Жерсон Родрігес розпочав у липні 2014-го у складі люксембурзького Юніона. Згодом вінгер змінив кілька місцевих команд, однак важливим є те, що 16 серпня 2017-го року Родрігес перейшов до нідерландського Тестара і відтоді за команди з Люксембургу не грав. Тобто, упродовж своєї професійної кар’єри Жерсон Родрігес грав у люксембурзьких командах із 1 липня 2014-го року по 16 серпня 2017-го.

До слова, самі представники федерації футболу Люксембургу мають намір іти до кінця у справі натуралізації Мораєса. В разі відхилення апеляції Люксембург готовий подати позов до Арбітражного Суду Лозанни.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Карантин не для “особливих”. Російський самоуправець втік з Іспанії додому

Російський футболіст порушив умови карантину …