Браво! Україна перемагає Чехію і підіймається до еліти!

Збірна України здобула 3 перемогу в 3 матчах Ліги Націй!

Андрій Шевченко вирішив не зраджувати гаслу “переможний склад не міняють” і випустив тих самих 11 гравців, які здобули перемогу в матчі із Словаччиною.

Всі найсильніші на місці🔥Ярмоленко у старті – чехам не позаздриш😉Оптимальний склад на сьогодні❓

Опубліковано FootballHub Вівторок, 16 жовтня 2018 р.

Заповнені трибуни ОСК Металіст відчайдушно підтримували команду Шевченка (і самого тренера) ще до стартового свистка. Крутий перформанс від фанатів зі зрозумілим закликом:

Аншлаг у Харкові 😍Заповнені трибуни і крутий перформанс від фанатів👏

Тренер чеської збірної досить неочікувано змінив голкіпера після переможного матчу зі словаками. Місце Вацлика у воротах зайняв Павлєнка. До 13 хвилини двічі воротаря гостей мав засмучувати Яремчук. Роман обидва рази пробивав головою після хороших навісів від Коноплянки, але в обох випадках нападник Гента був не точним (лічених сантиметрів забракло Яремчуку).

Чехи майже одразу відповіли двома своїми супершансами. Спочатку Павелка перехопив м’яч у Малиновського і пробив з-за меж штрафного майданчика – сейв Пятова врятував від гола. Знову рятувати Пятову довелося за декілька хвилин. Янкто скористався помилкою захисту українців і з флангу виходив віч-на-віч з українським голкіпером. Страж воріт команди Шевченка вийшов переможцем у цій дуелі.

На 32 хвилині свій перший шанс у матчі не реалізував Євген Коноплянка. Марлос протягнув м’яч і віддав на фланг на півзахисника Шальке. Євген хитнув опонента і лівою пробивав у ближній кут воріт Павлєнки – воротар врятував свою команду.

За хвилину вболівальники на стадіоні видихнули після небезпечного удару здалеку від Малиновського. М’яч після пострілу українця прийшов біля самісінької стійки воріт чехів.

Цей удар був пристрілкою, адже за 7 хвилин ще один удар Малиновського досяг мети. Ярмоленко з Марлосом бігли в контратаку і, здавалося, що нагода для моменту вже втрачена, але Караваєв у відчайдушному підкаті повернув м’яч в атаку для українців, Яремчук скинув на вільного Малиновського, який із 23 метрів пробив точно у кут воріт збірної Чехії. 1:0!

Після перври перший небезпечний момент виник біля воріт Пятова. Голкіперу збірної України довелося рятувати після удару Павелки, якого чомусь ніхто із опорних не зустрів і дозволив пробити метрів із 25. Пятов удар чеха у стрибку перевів на кутовий.

За рівної гри українці зробили акцент на контратаки. Один із таких випадів організували Ярмоленко з Марлосом. Андрій отримав передачу від українського бразильця у штрафному майданчику і, здавалося, вже обіграв Павлєнку, але м’яч зрадницьки вийшов за межі поля. Ярмоленко у розпачі зняв емоційне напруження, вибивши м’яч у бік трибун.

Наступна контратака господарів мала завершуватися голом. Стрімка втеча гравців збірної України від чеських захисників завершилася пасом Ярмоленка на свіжого (кілька хвилин як змінив Коноплянку) Циганкова. Молодий українець в рандеву з Павлєнкою переграти голкіпера чехів не зумів.

Згадав півзахиснику нереалізований момент Андрій Пятов, якому знову довелося відбивати небезпечний удар від гравця гостей. Проте, за свій виступ цього вечора Андрій заслужив на дванадцять балів – і від глядачів, і від фахівців. Отже, 1:0 – у Харкові збірна не програє. Так тримати, козаки!