Бронзовий відблиск чи мрія про срібло? Зоря залишає Олімпік Калитвинцева без очок. ВІДЕО

Луганська Зоря після гостросюжетної битви з елементами комедії (від арбітра Ігоря Пасхала) у півфіналі Кубка України з Олександрією вдома приймала Олімпік

Донецький клуб продовжує своє круте піке, тому в запорізькому матчі явним фаворитом була команда Скрипника.

Луганці вже на старті поєдинку заробили перевагу у рахунку

На 11 хвилині Кочергін у штрафному майданчику Олімпіка прокинув м’яч поміж ніг Зотьку і після мінімального контакту впав. Максим Козиряцький без роздумів вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Владлен Юрченко – 1:0.

Фото ФК Зоря Луганськ

До перерви господарі володіли перевагою, але небезпечний момент по суті був лише один і мали його гості! Нкенг уздовж лицевої лінії обіграв опонента і з гострого кута цілив у ворота Васіля – м’яч пройшов вище.

Друга половина зустрічі розпочалася із класної нагоди Кабаєва

Півзахисник Зорі обігрався з Гладким, який п’ятою скинув своєму партнеру по атаці під удар – Кичак з близької відстані мяч упіймав.

Гості відповіли успішніше. Каргбо прострілив на Тейшеру, який із декількох метрів пробив просто у Васіля. Через змарнований момент гравці Олімпіка сумували лише декілька секунд. Бо потім почули свисток Максима Козиряцького, який призначив пенальті. Фаворов, мабуть, рукою підштовхнув Тейшейру. Каргбо свою дуель з голкіпером луганців виграв, хоч Васіль і був близьким до того, щоби врятувати свою команду – 1:1.

Після легкого шоку Зоря прийшла до тями і зусиллями Кочергіна мала виходити вперед. Але удару півзахисника господарів метрів із семи забракло влучності. М’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Кичака.

Віктор Скрипник за такого перебігу подій на полі скористався своїм козирем. Тренер господарів кинув у бій ексгравця Олімпіка Шахаба і той зробив свою справу вже за 4 хвилини. Фаворов подав з флангу, Луньов м’яч підправив, а Шахаб в один дотик пробив точно у кут воріт донецької команди – 2:1!

Могли іранські легіонери луганців збільшити перевагу господарів, але переграти голкіпера Олімпіка Кичака нікому з них не вдалося. Зоря перемагає і відривається від конкурентів у битві за третє місце!