Домашня сторінка Актуально Брутальність дня: Ібрагімович зламав супернику кістку черепа. ВІДЕО

Брутальність дня: Ібрагімович зламав супернику кістку черепа. ВІДЕО

36 читачів онлайн
0
6,450

Після матчу Лос-Анджелес Гелексі — ФК Лос-Анджелес всі захоплювалися хет-триком Златана  Ібрагімовича. Та швед відзначився ще й справжньою жорстокістю.

Лос-Анджелес Гелексі переміг в дербі з рахунком 3:2 завдяки хет-трику Златана. Після матчу один із тренерів ФК Лос-Анджелес вступив у словесну перепалку з Ібрагімовичем, показуючи, що швед занадто активно розмахував ліктями під час верхової боротьби. Зірковий нападник традиційно для себе брутально на це відповів, назвавши тренера дрібною повією. Емоції встигли влягтися, як раптом виявилося, що тренер ФК Лос-Анджелес мав цілковиту рацію. Йдеться про ситуацію, яка відбулася у доданий до основного час поєдинку. Златан у боротьбі на другому поверсі сильно вдарив ліктем в обличчя Мохамеда Муніра і той одразу впав на газон. Лівієць не зміг продовжити гру і його негайно доправили до лікарні.

Результат жорсткої гри Златана — зламана щелепа Муніра. Один з його партнерів по команді заявив, що Муніру робитимуть операцію.

Примітно, що суддя матчу переглядав цей епізод за допомогою VAR, але так і не покарав Ібрагімовича. Тепер справою займатиметься дисциплінарний комітет MLS. Шведу загрожує тривала дискваліфікація. Крім того, за свою нестриманість він вже відсторонений на два матчі, тож тепер термін дискваліфікації зросте.

Читайте також: Привіт для Динамо. Буено і Че Че феєрять у Бразилії

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вкрали перемогу в України і хочуть віддати Євро Росії. Швейцарські підлабузники знахабніли

Смердить черговою хитрістю …