Брюгге – Гент. Парад вилучень. Безус і Яремчук на рівні

Після чудового перформансу в кубковому матчі за Гент Роман Безус на матчі Ліги Жупіле вийшов у старті. А ось Роман Яремчук, що не менш результативно провів перший матч із Остенде у Кубку,  залишився в запасі. Ще один українець Гента Ігор Пластун в заявку на матч не потрапив.

У 24-му турі чемпіонату Бельгії Гент грав на виїзді проти Брюгге. Гості повели у рахунку вже у середині першого тайму. Вадіс Оджиджа-Офое вийшов сам-на-сам з голкіпером, але вдарив точнісінького в нього. На правому фланзі м’яч підібрав Серлот й навісив у штрафний майданчик. Девід точним ударом переправив м’яч у ворота. 1:0.

Через декілька хвилин Гент міг подвоювати перевагу. Цього разу мав відзначатися Серлот. Роман Безус чудовим пасом переправив м’яч на лівий фланг. А Серлот нахабно змарнував гольову нагоду.

У другому таймі Романа Безус залишив поле, відігравши 60 хвилин. Його замінив інший українець – Роман Яремчук. Футболісти обмінялися теплими посмішками біля бровки поля.

А вже через хвилину у гравців Гента причин радіти стало менше: Есіті отримав другу жовту картку. Гент залишився  в меншості. А Брюгге невдовзі скористався своєю чисельною перевагою і зрівняв рахунок. Відзначився  Луї Опенда, який щойно вийшов на заміну. 1:1.

Але така перевага для Брюгге виявилася нетривалою. Уже через 13 хвилин після вилучення Есіті, поле залишив екс-гравець луганської Зорі Денніс Бонавентуре. Нігерійський нападник грубо зіграв проти Арно Суке. Спочатку арбітр показав жовту картку, але потім, скориставшись допомогою ВАР, вирішив, що таке порушення цілком тягне і на червону.

На останніх хвилинах матчу отримав жовтку картку й Роман Яремчук. Емоції зашкалювали і, здавалося, назрівала бійка. Але арбітр швидко владнав ситуацію. Футболісти чудово пам’ятали два вилучення з легкої руки рефері. Тому вирішили не давати йому нових приводів діставати картки з кишені.

У підсумку 1:1. Результативна нічия для Гента Безуса і Яремчука.