Домашня сторінка Актуально Буду, фактично, вчитися заново ходити© Бєсєдін про відновлення після страшної травми

Буду, фактично, вчитися заново ходити© Бєсєдін про відновлення після страшної травми

4 читачів онлайн
0
3,288

Нападник активно відновлюється

Форвард київського Динамо та збірної України Артем Бєсєдін розповів про відновлення від жахливої травми, якої він зазнав у матчі зі збірною Швеції на Євро-2020. Його слова цитує офіційний сайт Динамо.

Photo by Stu Forster/Getty Images
Настрій уже трохи кращий, якщо порівнювати з тим, що було перші десять днів. Загалом, гіпс на нозі потрібно носити шість тижнів, залишилося ще два. Після того, як його знімуть, лікарі зроблять повторне МРТ і потім одягнуть на ногу спеціальний брейс. Уже в ньому зможу потихеньку наступати на ногу, так би мовити, вчитимуся ходити заново.

Щодо термінів відновлення та повернення до загальної групи, то щось конкретне можна буде казати лише після того, як зроблю повторну МРТ. Буде це в середині серпня, а потім почнеться тривалий період відновлення.

Додам, що за цей час мені дзвонили багато людей і я отримав безліч повідомлень із побажаннями якнайшвидшого одужання, читав також слова президента Динамо, причому Ігор Михайлович сказав мені їх також в особистій розмові. Усе це для мене дуже важливо й допомогло подолати складний етап у житті та кар’єрі. Тепер я точно знаю, що відновлюся та повернуся сильнішим

Читайте також: Чорноморець проти Динамо. Чи гратимуть орендовані гравці? Ігор Суркіс назвав умову

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …