«Бульк» по-одеськи

Чорноморець приїхав до Полтави у статусі фаворита.

Домашня перемога 1:0 давала одеситам непогані шанси на те, щоб залишитися в еліті українського футболу. Але перший тайм переконав – ні та, ні інша команда Прем’єр-лігу підсилити не здатні. Ба, навіть відповідати її найнижчому рівню. Нуль моментів, равликові швидкості. Єдине, що згадаєш за усі 45 хвилин – травму Люльки в середині тайму.

А от по перерві, як тільки на поле замість Ковпака вийшов Дегтярьов – Полтава забила. Дві хвилини знадобилося найкращому форварду команди, щоб відкрити рахунок. Навіс із кутового Максим замкнув головою.

До фінального свистка результат не змінився, а в екстратаймах господарі були на три голови сильніші за одеситів. Той самий Дегтярьов подвоїв перевагу Полтави під завісу першого відрізку додаткового часу.

На 110-тій Романюк заробив другу жовту і становище Чорноморця стало вкрай скрутним. Хоч від проходу в УПЛ одеситів так само відділяв лише один м’яч. Забити Чорноморець зміг… у свої ворота. За три хвилини Зубейко рикошетом відправив м’яч повз Новака після удару Насибуліна.

3:0 – розгром Чорноморця вгостях і загальна перемога Полтави за підсумком двох поєдинків 3:1.

Прем’єр-ліго, вітай ще одну полтавську команду у своїх рядах!