Домашня сторінка Ексклюзив Було страшно переходити в Динамо. Історія класного нападника

Було страшно переходити в Динамо. Історія класного нападника

0 читачів онлайн
0
6,179

Екснападник київського Динамо Маріс Верпаковскіс ексклюзивно поспілкувався із Максимом Опанасюком. Латвієць пригадав часи виступів у Динамо, київських бразильців, хто з топів цікавився ним, а також розповів про специфіку керування футбольним клубом.

Теперішній приїзд до Києва

Приємно було зустріти Григорія Михайловича, на жаль, Ігоря Михайловича не вдалося побачити, але по телефону поговорили з ним. Хацкевича вдалося побачити. Реброва я так і не бачив, хоча він там був, ми зідзвонювались, але не зустрічалися. Гіоане зустрів на стадіоні. Не домовлялися навіть, випадково зустрілися на стадіоні, було приємно поговорити з ними. Так що, багато знайомих.

У мене було ще кілька пропозицій, але для мене Київ, через те, що така ностальгія, великий клуб. Плюс перевагою було те, що знав російську і, що буде легше адаптуватися. Я думаю, пощастило багато в чому. Спочатку було дуже важко, перші два-три місяці були дуже великі навантаження, конкуренція за місце в складі. Можливо, те, що народ ближчий і мову я розумів, допомогло.

Перехід в Динамо

Було страшно. В голові думки: а що я тут робитиму? Я ж з Риги, Лієпаї – маленького міста. А там зібрані найкращі футболісти не тільки України, а й всієї Європи, Південної Америки. Як з ними конкурувати? Не раз підіймав це питання в розмовах з батьком, агентом. Потім вирішили, якщо не спробую, то так і не дізнаюсь. Тому краще спробувати.

Коли був Діого Рінкон сам, він показував шалений футбол, був супергравцем не тільки на полі, в роздягальні завжди спілкувався. Але коли приїхало ще декілька бразильців, це призвело до зворотнього ефекту. Вони почали жити за своїми правилами, встановлювати їх в команді. Інколи траплялись мікроконфлікти в команді. Родріго був божевільний. З ним було важко. Дисципліна – не його. Некерований був. Хороший гравець, але тренерському корпусу було з ним важко.

Куди міг перейти з Динамо

Олег Гусєв розповідав, мовляв, Ігор Михайлович десь промовився, що мною Арсенал лондонський цікавився після Чемпіонату Європи. На самому чемпіонаті голландські команди підходили: Аякс, ПСВ. Але не знаю, чи дійшли ці пропозиції до Ігоря Михайловича. Я був лояльний. Завжди говорив, щоб зверталися до клубу.

Футбольний менеджмент

Коли побачив футбол з іншого боку, це для мене був сюрприз. Коли був гравцем, думав, що все розумію у футболі. Але коли став керівником команди Лієпая, то зрозумів, що нічого не тямлю в футболі. Якби знав, що це так важко буде, мабуть, не погодився б. Почав будувати нову команду без спонсорів, грошей, тому що здавалось, що це все легко. Зараз розумію, яка праця за всім цим стоїть. Особливо у великих клубах. Це заслуговує поваги.

Читайте також: Супряга наїхав на Хацкевича

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Відчув шок. Циганик вибачився перед Вернидубом і знищив Шахтар

Справедлива оцінка гри команди Де Дзербі …