Всі проблеми Боруссії, які вболівальники бачили лише в Лізі Чемпіонів, стали перед очима заповненого Зігналь Ідуна Парк. Жахлива гра в центрі захисту не дозволила дортмундцям продовжити фантастичну серію домашніх матчів у Бундеслізі. До цього суботнього вечора Боруссія не поступалася на рідній арені понад 2 роки (востаннє джмелі програвали в квітні 2015 року Баварії 0-1).

Починалося все для господарів вдало – на 4-ій хвилині помилкою захисника скористався Обамеянг. Потім ініціативу перехопив Лейпциг і продемонстрував усю безпорадність центральної ланки захисту Боруссії, яка цього разу складалася з Сократіса і Топрака. Сабитцер, Поульсен ще в першому таймі показли Петеру Босу, що роботи над захистом непочатий край.

По перерві Бос кинув у бій Пулішича і Вайгля, але не встигли футболісти увімкнутися в гру, як Сократіс, на думку арбітра, сфолив проти Огюстена. Подвійне покарання у вигляді пенальті та червоної для грека. 1-3 на табло, 9 польових – не надто райдужні перспективи для підсумкового успіху. Час ще був, тим паче дуже швидко Ільзанкер впіймав дві жовті від Айтекина і пішов стопами Сократіса до роздягальні.

Боруссія побігла відігруватися і мала моменти. Одна із чергових атак завершилась відеоповтором для головного арбітра, який вказав на 11-метрову позначку в штрафному Лейпцига. Обамеянг був точний. 2-3 та 25 хвилин основного часу.

На жаль, відігратись дортмундцям не вдалося. Попри всі намагання Ярмоленку і Ко постійно не вистачало дещиці везіння.

Наша зірка відіграла черговий хороший матч, але результативними діями не відзначилася. Ярмоленко міг стати рятівником Боруссії, проте невдало піймав м’яч, який відбив голкіпер Лейпцига, та в дотик спрямував його повз порожні ворота.

Поразка Боруссія у феєричному на голи, емоції та моменти матчі.