Бундесліга. Голанд — ТОП, фарт суперника Шахтаря і святкування в умовах карантину. Усі результати

Бундесліга — найкращий чемпіонат у світі. Принаймні, у найближчі декілька тижнів. Німеччина стартувала і показала, що таке футбол в умовах карантину.

Найцікавіший поєдинок дня відбувся у Дортмунді. Рурське дербі Боруссії та Шальке завершилося розгромом 4:0. FootballHub ще напередодні попереджав:

Коли сказали, що вже завтра поновлюється Бундесліга😎 І одразу топове рурське дербі Боруссія — Шальке💣 Заб'є Голанд після довгої перерви?✍ #haaland #football #borussia #footballhub #голанд #боруссія #футбол #футболхаб

A post shared by Footballhub (@foothubua) on May 15, 2020 at 12:08am PDT

Голанд це майже одразу довів, забивши вже на 29 хвилині матчу. Молодий талант Боруссії знову показав, як має діяти у штрафному майданчику справжній форвард. Його гол з передачі Азара — класичний приклад ідеального вибору позиції. Також забивали Азар та Геррейро двічі (один з асистів на рахунку Голанда).

Суперник Шахтаря у Лізі Європи Вольфсбург завітав до Аугсбурга. Здавалося, що Вовки не матимуть проблем із цим суперником, але матч склався зовсім по-іншому. Між 43 та 54 хвилинами команди обмінялися голами. Вольфсбург намагався забити, але це вдалося зробити аж на 91 хвилині! Мбабу чудово пройшов правим флангом, сильно прострілив у воротарський майданчик, а Гінчек врятував 3 очки для Вольфсбурга.

Один із претендентів на чемпіонство Лейпциг несподівано втратив очки у матчі з Фрайбургом. На м’яч Гульде Лейпциг відповів голом Поульсена. Бики могли й втратити нічию на останніх хвилинах. Кох забив, але суддя скористався VAR і скасував взяття воріт через міліметровий офсайд. Команда Нагельсманна багато атакувала, але з реалізацією були проблеми. Та й у голкіпера Фрайбурга був чудовий вечір. Варто відзначити, що у складі Лейпцига усі 90 хвилин відіграв орендований у Манчестер Сіті Анхеліньйо, який є конкурентом українця Олександра Зінченка.