Бундесліга отримала чемпіона!

Боротьба за Срібну салатницю в Німеччині теж відклалася до останнього туру. На рівних дистанцію пройшли Баварія та дортмундська Боруссія. Щоправда, дортмундці загальмували у самому кінці сезону (поразка від Шальке і нічия з Вердером) і в заключному турі мали сподіватися на диво – що Айнтрахт обіграє Баварію на максимально зарядженій Альянц-арені.

Мюнхенці нерви своїм фанам робити не стали і забили вже на 4-тій хвилині. Своє підключення лівим флангом класним ударом завершив Коман. Це вже 6-тий м’яч півзахисника у сезоні.

Баварія вдома повністю контролювала хід поєдинку у першому таймі. Небезпеку несли удари Алаби та Левандовського, Мюллер спершу забув ударити по м’ячу, а на 32-гій хвилині влучив у поперечку. Більше того, в середині тайму господарі забили вдруге. Гнабрі класним ударом залишив Траппа не при справах, але завдяки VAR суддя скасував взяття воріт через офсайд в автора гольової передачі.

Тож після першого тайму чемпіонами на перерву пішли мюнхенці. Хоч дортмундська Боруссія теж змогла забити у Менхенгладбаху, у роздягальню. Марко Ройс до останнього рятував м’яч від виходу за межі поля і, як засвідчив VAR, таки врятував, а ворота після відскоку м’яча розпечатав Санчо.

По перерві Айнтрахт шокував господарів вдалим стандартом. Після низки рикошетів Алле вдалося забити коліном, і це 1:1. Але краща різниця м’ячів залишала чемпіоном Баварію. Проте, за мить мюнхенці повернули собі перевагу. Мюллер отримав простір і час і вгатив по центру. Трапп відбив, але перед собою, і Алаба вдало зіграв на добиванні, а це 2:1 – і нестримна радість Рібері, що саме розминався біля бокової лінії.

Боруссія і собі подвоїла перевагу, але все це було на користь бідних, адже Санчеш зняв усі питання про чемпіона. Він вийшов на заміну ще у першому таймі, а на 58-ій хвилині порутгальський півзахисник взяв гру на себе, вклав захисника фінтом і пробив під рукою Траппа. Це 3:1 – і Альянц Арена завела переможних пісень.

На додаток у своєму останньому матчі за Баварію не пішли з поля без гола Франк Рібері та Ар’єн Роббен. Прискорення, обіграш двох оборонців, перекидання – і виймай від француза, 4:1. П’ятий гол Баварії у порожні від нідерландця – подяка за пас щедрому Алабі. Міг Роббен забити і шостий, якби не п’ятка Траппа на 81-ій хвилині.

5:1 – дивовижний чемпіонський сезон (сьоме поспіль золото) з ноткою гіркоти. Мить прощання з легендами, що покидають клуб, але залишаться в серцях не тільки німецьких уболівальників!