Олександр Хацкевич відзначив, що команда несподівано підсіла на старті матчу. Установка на гру була зовсім іншою, та тренер залишився задоволений перемогою і з оптимізмом споглядає у майбутнє.

Передусім треба привітати Георгія з дебютом у єврокубках, з тим, що він зіграв «на нуль». Рішення ми приймаємо усім тренерським штабом. Це журналісти наводили статистику із загальною кількістю ударів по воротах і кількістю сейвів та пропущених голів Максима. Але всі пам’ятають тільки ті епізоди, коли він не рятує команду, а коли він рятує усі швидко забувають.

Ми більше дивимося з позитивної точки зору. Ковалю дали відпочити. Так, можливо, ми ризикували, але головне, що Бущан відіграв на нуль, йому допоміг у цьому наш захист. Так, були помилки, але вони бувають у кожного. Було помітно хвилювання, але були і моменти, коли він зіграв відмінно, виручи.

Євген Хачеріді підкреслив важливість матчу проти Янг Бойз та заперечив перевагу швейцарців за кількістю створених гольових нагод.

Ця гра була для нас важливою. Ми хотіли відігратися за перший невдалий матч із «Янг Бойз» на виїзді. Добре, що перемогли. Тепер у доброму гуморі будемо готуватися до матчу в Полтаві.

Не сказав би, що пощастило. Так, перший тайм був не найкращим. А у перерві тренери нам підказали, що треба поліпшити, і у нас почало щось виходити, ми стали краще тримати м’яч, з’явилися дуже хороші моменти. Кравець не реалізував стовідсотковий момент. А у «Янг Бойз» майже нічого не було, вони почали «вантажити» м’яч уперед. Вони мали лише один момент – коли Жора помилився при передачі від свого. Можливо, вони награли на гол, але не більше.

Дебютант Ліги Європи голкіпер Динамо Бущан скромно прокоментував свій вклад в командний успіх кинян:

Фото – Уніан

Та який я герой?! Герой матчу – це той, хто забив переможний гол. Я не рятував, а просто виконував свою роботу. Команда сьогодні добре провела обидва тайми. У першому – добре оборонялися, а у другому грали впевненіше, контролювали м’яч.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Юрій Вернидуб збирає старих знайомих

Чорно-білі офіційно оголосили про підписання Пилипа Будківського.  …