Був без маски у центрі Львова. Гравець Карпат пояснив, чому порушив карантин

Гравець Карпат, у якого нещодавно виявили COVID-19, потрапив у гучний скандал

Українські ЗМІ поширили фото, на якому захисник Карпат Владислав Дубінчак прогулюється центром Львова без маски. Уболівальники почали обурюватися такому вчинку футболіста. Дубінчаку довелося виправдовуватися у себе на сторінці в Instagram. Він повідомив, що повторний тест на COVID-19 дав негативний результат, тому ізоляція вже не потрібна:

Маю відреагувати на безліч повідомлень. Світлина справжня. Я був першим гравцем Карпат, який отримав позитивний результат. Я відбув двотижневий карантин вдома, в повній ізоляції. Тільки раз їздив до клініки, щоб зробити новий тест, який показав “мінус”. Другий “мінус” (повторний ПЛР) я отримав вже разом з усією командою. Я повністю здоровий. Вірус переніс безсимптомно.

Щодо маски – я визнаю свою провину. Але в 99% випадків я її не знімаю. На фото ззаду можна побачити невелику кав’ярню, де ми з дівчиною брали каву. Відійшовши менше 100 метрів, не встигли ще одягнути маску назад

View this post on Instagram

Мушу відреагувати на безліч повідомлень. Фото правдиве. Я був першим гравцем Карпат, який отримав позитивний результат. Я відбув двотижневий карантин вдома, в повній ізолюції. Тільки раз їздив в клініку , щоб зробити новий тест, який показав "мінус". Другий мінус(повторний ПЛР) я отримав вже разом з усією командою. Я повністю здоровий! Вірус переніс безсимптомно. Щодо маски – я визнаю свою винну. Але в 99% випадків я її не знімаю. На фото позаду ви можете побачити невелику кав’ярню, де ми з дівчиною брали каву і відійшовши менше 100 метрів, не встигли ще одягнути маски назад. Тому не варто звинувачувати мене в відсутності свідомості. Я чесно виконав всі необхідні процедури і готовий до тренувань.

A post shared by Vladislav Dubinchak (@dubaa_4444) on Jun 15, 2020 at 1:12pm PDT

Нагадаємо, 2 тижні тому прес-служба львівського клубу проінформувала, що з 65 осіб, які пройшли тестування на COVID-19, майже у половини – позитивний результат.

Читайте також: Гравці Динамо та Шахтаря серед номінантів на премію Golden Boy-2020.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також