Буяльський прокоментував невиклик до збірної України. ЕКСКЛЮЗИВ ПРОФУТБОЛ DIGITAL

Хавбек стримано відреагував на цю подію

Півзахисник київського Динамо Віталій Буяльський після переможного матчу з Минаєм (3:0) поділився своїми емоціями в ексклюзивному інтерв’ю ПРОФУТБОЛ DIGITAL.

Футболіст розповів про те, що стало найважчим у матчі з колективом Василя Кобіна.

Важко створювати моменти, коли у команди суперника дев’ять людей у штрафному майданчику і один на підбираннях. У другому таймі ми почали знаходити вільні зони та використовувати це. До того ж у Миная було вилучення

Також Буяльський оцінив гол Сергія Сидорчука, який забив надважливий перший м’яч у матчі.

Він молодець, що пробив. Коли ми доходили до штрафного майданчика Миная, було важко розкривати їх оборону, тому треба було бити здалеку. Сергій це і зробив. У нього і на тренуваннях це постійно виходить

Не могли обійти увагою і невиклик півзахисника до лав національної збірної України.

Мене вперше в збірну викликали чотири роки тому. Я там особливої користі не приношу. Я з Люксембургом вийшов на 5 хвилин, з Косово вийшов на хвилин 5-7. Не викликали – не страшно. Я сконцентрований на клубі. В Динамо, напевно, я більше користі приношу, ніж у збірній.

Я ні на кого не ображаюся. Це футбольний момент. Я поважаю головного тренера збірної і все одно буду за них уболівати. Немає ніякого конфлікту, як про це дехто пише. Ми коли з Шевченком бачимося, завжди вітаємося, все нормально, – розповів Буяльський

Після матчу з Минаєм головний тренер киян Мірча Луческу розповів про стан здоров’я ключових футболістів напередодні першої зустрічі з Вільярреалом.