Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів останні деталі справи Артема Бєсєдіна. Нагадаємо, форвард Динамо може отримати тривалу дискваліфікацію.

Артем Бєсєдін провалив допінговий контроль УЄФА після матчу Ліги Європи з Мальме. Йому загрожує тривале відсторонення від футболу.

Ситуація з Бєсєдіним доволі проста. Артем не визнає своєї провини у тому, що він приймав якісь ліки, які підпадають під допінг. Все, що він приймав – тільки за рекомендацією лікарів команди. Це взяла до уваги WADA. Вони вирішили розібратися в цій справі.

Зараз продовжили термін розгляду справи з 30-ти днів до 60-ти. Щоб зрозуміти, які ліки він приймав, і хто йому їх радив приймати. На даному етапі запросили у клубу всю документацію препаратів, щоб зрозуміти, хто ж помилився. Головного лікаря Динамо Леоніда Миронова на час розгляду справи відсторонили від роботи, але він має надати всю документацію. Якщо це помилка самого Бєсєдіна, то максимальний термін дискваліфікації може бути аж 4 роки. Якщо ж вдасться з’ясувати інший шлях потрапляння препарату в його організм, то визначатимуть винного

Читайте також: Так вони купили Азара. Реал має план стосовно трансферу зірки ПСЖ

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

VAR вирішує! Вилучення, пенальті, неймовірний Супряга і падіння Динамо

Дніпро-1 та Динамо розпочинали 20-й тур УПЛ. …