19 грудня 2019 року Динамо Київ був офіційно проінформований про можливе порушення Артемом Бєсєдіним антидопінгових правил УЄФА. Зараз усі нюанси й обставини з’ясовуються.

Поки що не відомо, яку саме речовину знайшли і на який термін можуть дискваліфікували гравця. Розслідування триває. На його час УЄФА відсторонила нападника від будь-якої футбольної діяльності. І, звичайно ж, організація не дає ніяких коментарів. Яким може бути рішення щодо Бєсєдіна – таємниця.

View this post on Instagram

Заява ФК «Динамо» Київ» 19 грудня 2019 року ФК «Динамо» Київ» був офіційно проінформований про можливе порушення Артемом Бєсєдіним антидопінгових правил УЄФА. Зараз усі нюанси й обставини з'ясовуються. Тому, а також дотримуючись вимог щодо конфіденційності, ФК «Динамо» Київ» не може надати футбольній громадськості детальнішу інформацію до закінчення відповідних процедур.

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on

Але вже не є таємницею те, що форвард переуклав контракт із київським клубом. Влітку 2020 року у нього завершувався термін дії попередньої угоди з клубом. Тепер президент Динамо Ігор Суркіс повідомив, що наступні чотири роки Артем Бєсєдін залишиться в команді. Подаємо мовою оригіналу:

У Беседина контракт еще 4 года, он продлил контракт. Я надеюсь, что он вскоре встанет в строй и нам поможет

Читайте також: Матч диво-голів і характеру. Гостросюжетний поєдинок Динамо – Ворскла у Києві

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Карпати не пройшли тест! Матч із Маріуполем скасують?

Невтішні новини зі Львова. Матч Карпати — Маріуполь можуть скасувати через коронавірус у л…