Бєсєдін про пенальті, Бурда про травму. Коментарі після матчу Динамо – Дніпро-1

Після переможного матчу проти Дніпра-1 гравці київського Динамо дали коментарі. Підопічні Олексія Михайличенка перемогли з рахунком 2:0.

Карлос Де Пена, півзахисник Динамо

Це хороша перемога. Ми заслужили на неї. Ми маємо продовжувати так само. Вдома – завжди добре перемагати. Готові до Ліги Європи, думаємо про Лугано. Хочемо показати себе з кращого боку і взяти очки в Швейцарії.

Беньямін Вербич, півзахисник Динамо

Важливо забивати м’ячі. Команда перемагає, це важливо, емоції хороші. Тренер сказав, що треба тримати м’яч, пресингувати і створювати моменти, ми добре грали сьогодні. Завтра-післязавтра подивимося Лугано, будемо намагатись взяти там 3 очки. Ми спочатку високо пресингували, в них було багато проблем. Гармаш добре пресингував. У другому таймі м’яч був у Дніпра, в них хороші футболісти, той же Кравченко. Але ми забили другий м’яч. Це важливо, щоб поїхати з хорошим настроєм на гру з Лугано.

Георгій Бущан, воротар Динамо

Головне, що перемогли. На заміні я чи граю в старті. Головне, щоб вигравали. У захисників був хороший тонус. не давали Дніпру-1 забити. Хочемо грати активно, працюємо над цим. Сьогодні був експеримент з двома нападниками, щоб була ротація, всі пограли. У нас був важкий період, але ми підтримували одне одного, ми його пережили.